Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Gigabyte H810M H pagrindinė plokštė palaiko Intel Core Ultra procesorius ir turi micro ATX formato. Joje yra dvi DIMM lizdai DDR5 atminčiai, maksimalus talpumas 128 GB, taip pat yra daugybė I/O prievadų ryšiui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Pagrindinė plokštė |
| Prekės ženklas | Gigabyte |
| Modelis | H810M H |
Specifikacijos |
|
| Formato tipas | Micro ATX |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 |
| Chipsetas | Intel H810 |
| Atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdai | 2 DIMM lizdai |
| Maksimalus atminties talpumas | 128 GB |
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 5600, 6400 MHz |
| Garso lustas | Realtek ALC897 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Tinklo valdiklis | Realtek RTL8111H |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
| Galinių I/O prievadų skaičius | 1 x HDMI 2.1, 1 x VGA, 1 x RJ-45, 5 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x PS/2, garso jungtys |
| Plėtimosi lizdai | 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1 |
| M.2 lizdai | 1 x M.2 (PCIe 4.0) |
| Matmenys | 244 mm x 215 mm x 35 mm (P x G x A) |
| Svoris | 860 g |