Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | Asus |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gross width (mm) | 234.00 mm |
| Net weight | 0.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Palette Qty | 121 dalių |
| Procesorius | Intel H610 |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 Socket |
| Palaikomos atminties tipai | 2 DIMM slots - DDR5, non-ECC, unbuffered |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA-600, 1 x M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Warranty | 36 mėn. |