Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Atnaujinkite savo kompiuterį su BIOSTAR H610MH D5 pagrindine plokšte! Ji palaiko Intel LGA 1700 procesorius, pasižymi Micro ATX dizainu ir tvirtomis jungtimis, užtikrinančiomis našumą bei patikimumą.
Procesorius |
|
|---|---|
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Suderinamų procesorių serijos | Intel® Core™ i7, i9, i3, i5, Celeron®, Pentium® |
| Procesorių gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
Grafika |
|
| HDCP | Taip |
| DirectX versija | 12.0 |
Ypatybės |
|
| Garso mikroschema | Realtek ALC897 |
| Pagrindinės plokštės formato tipas | Micro ATX |
| Pagrindinės plokštės mikroschemos šeima | Intel |
| Kompiuterio sveikatos stebėjimas | Ventiliatorius, CPU, Įtampa, Temperatūra |
| Pagrindinės plokštės mikroschema | Intel H610 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Palaikomos atminties modulių talpos | 8GB, 16GB, 24GB, 32GB, 48GB |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| Maksimali vidinė atmintis | 96 GB |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 4800 MHz |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 236 mm |
| Plotis | 208 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
| LAN valdiklis | Intel® I219-V |
| Ethernet LAN | Taip |
Vidinis I/O |
|