Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
WoodWick Aromatinė žvakė (Coastal Sunset), 453,6 g
Qmed Juosmens Pusiau Ritė yra kompaktiška juosmens pagalvėlė, sukurta komfortui ir palaikymui juosmens srityje. Jos pusiau ašies dizainas pagamintas iš kokybiškos putų medžiagos.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Medžiaga | Putos |
| Maišelis | Taip |
| Tinkamas naudojimas | Juosmuo |
| Fiksavimo dirželis | Taip |
| Produkto spalva | Granato |
| Tankis | 35 kg/m³ |
Svoris ir išmatavimai |
|
| Plotis | 180 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Ilgis | 420 mm |