Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Sėdynės pagalvėlė |
| Užpildo medžiaga | Formą atgaunantis porolonas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Plaunama | Taip |
| Nuimamas apdangalas | Taip |
| Paviršiaus nudažymas | Monotonas |
| Užsegimo tipas | Užtrauktukas |
| Plovimo tipas | Mašininis plovimas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 459 mm |
| Ilgis | 71 mm |
| Aukštis | 363 mm |
| Svoris | 1,34 kg |
| Modelio pavadinimas | K55807WW |