Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Prekės tipas- Pagalvės. Prekės ženklas- Intex. Artikulas- 68676. Ilgis- 43 cm. Plotis- 28 cm. Aukštis- 16.54 cm. Spalva- Mėlyna, Žalia, Rožinė. Medžiaga- Polivinilchloridas (PVC). Pompos tipas- Nėra. Papildoma informacija- Tinka vaikams nuo 3 metų.
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 130 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 165 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 30 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Plastikas (be pet) | 3 g |
| Modelio pavadinimas | Kidz |
| Gamintojo prekės serija | Pillows |
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (p x g x a) | 43 x 28 x 9 cm |
| Dizainas | |
| Medžiaga | Pvc - 96% , rayon - 4% |
| Tinkama | Age 3+ |
| Kitos funkcijos | |
| Spalva | 2 colors (green , cyan) |
| Modelio pavadinimas | 68676NP |