Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AT03009 Elipsinė sėdynės pagalvėlė suteikia paramą apatine nugaros daliai, užtikrindama komfortą suaugusiems. Pagaminta iš putų medžiagos su patogia kišene.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Tinkamas naudojimas | Apatinė nugaros dalis |
| Produkto spalva | Balta |
| Vartotojo amžiaus grupė | Suaugusieji |
| Kišenė | Taip |
| Medžiaga | Putos |
Matmenys |
|
| Ilgis | 410 mm |
| Plotis | 320 mm |
| Aukštis | 80 mm |