Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Galingumas (W)
Oro dezinfekavimas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Oro valytuvas Leitz Z-1000 skirtas patalpoms iki 23m² - Oro valytuvai-jonizatoriai
Oro valytuvas Leitz Z-1000 skirtas patalpoms iki 23m²
 
137,99 3-5 d. d. (0)
Filtras oro valytuvui LEITZ DuPont, 3 vnt. - Oro valytuvai-jonizatoriai
Filtras oro valytuvui LEITZ DuPont, 3 vnt.
 
10,99 3-5 d. d. (0)
Leitz Kietųjų dalelių filtras 2in1 oro valytuvui Z-1000 - Oro valytuvai-jonizatoriai
Leitz Kietųjų dalelių filtras 2in1 oro valytuvui Z-1000
 
22,99 3-5 d. d. (0)
Oro valytuvas Leitz Z-2000 su nuotoliniu oro kokybės sensoriumi SensorPod™, skirtas - Oro valytuvai-jonizatoriai
Oro valytuvas Leitz Z-2000 su nuotoliniu oro kokybės sensoriumi SensorPod™, skirtas
28,60 € / mėn
285,99 3-5 d. d. (0)
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Dezinfekuoti namus svarbu ne tik koronaviruso laikais. Tai atlikti reikėtų visada, kai jūsų namų gyventojai perserga kokia nors virusine infekcija, nes kruopštus patogenų iš aplinkos pašalinimas ženkliai sumažina kitų asmenų užsikrėtimo riziką. Varlė.lt specialistai pataria, kaip dezinfekuoti namus ir į kokius daiktus ypatingai atkreipti dėmesį.

Į ką atkreipti dėmesį dezinfekuojant namus?

Kas yra dezinfekcija? Tai fizinių ir cheminių veiksmų seka, kuriuos reikia atlikti siekiant konkrečioje erdvėje išnaikinti nepageidaujamus mikroorganizmus, bakterijas, virusus. Yra profesionalų teikiamos patalpų dezinfekcijos paslaugos, tačiau savo namuose paprastus veiksmus galime atlikti savarankiškai, tiesiog svarbu žinoti, į ką būtina pirmiausia atkreipti dėmesį. Jeigu sirgote kokia nors infekcine liga arba jūsų namuose buvo sergantis žmogus, pirmiausia reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį į visus daiktus, kuriais buvo naudojamasi, ypač į smulkmenas ir visas rankenas, prie kurių buvo prisiliesta. Visus šiuos daiktus būtina dezinfekuoti.

Kokiomis priemonėmis atlikti dezinfekciją namuose?

Puikus būdas dezinfekuoti namus yra pasitelkti tokį valymo būdą, kuris vadinamas ozonavimu. Norint atlikti oro valymą ozono dėka bus reikalingas specialus įrenginys – ozonatorius, t.y. ozono generatorius. Varlė.lt specialistai pažymi, kad ozonatoriai, nors ir efektyviai valo orą, yra labiau skirti profesionaliam naudojimui, kadangi šių įrenginių naudojimas reikalauja ypatingo atsargumo.

Kaip dezinfekuoti paviršius neinvestuojant į specialią įrangą?

Namų dezinfekavimui labiausiai rekomenduojama naudoti ...

Skaityti daugiau

Oras, kuriuo kvėpuojame susideda iš daugybės dalelių. Dauguma tų dalių nėra kenksminga mūsų sveikatai, tačiau dalis gali mums ir pakenkti. Dulkės, bakterijos, virusai, nemalonūs kvapai ir dirginančios medžiagos, kurios atsiranda namuose kai kuriems asmenims gali lemti alergiją ar būti prastos savijautos priežastimi. Skaityti daugiau

Koronoviruso sukeltos pandemijos grėsmė pagal galimybes skatina dirbti iš namų. Darbo iš namų režimas nėra atostogos ar poilsis, bet toks pats darbas, kuriam reiktų susikaupti. Varlė.lt specialistų nuomone, tais atvejais, kai darbo specifika leidžia dirbti iš namų, tai padaryti galima ne mažiau efektyviai nei būnant darbo vietoje. Skaityti daugiau