Nešiojamo kompiuterio baterija ACER BATBL50L6, 5200mAh, Extra Digital Advanced

(Prekės kodas: 10574869) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
49,84
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
2 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
10574869
Extra Digital Advanced nešiojamojo kompiuterio baterija ACER BATBL50L6, 5200mAh.





Ypatybės:
Standartinio dydžio baterija, pagaminta iš naujos kartos, Samsung ličio jonų ( li-ion) celių.
Rinktinės kokybės, subalansuotų parametrų 18% didesnė talpos celės užtikrina baterijos įkrovimą iki 700 kartų.
Užtikrinamas aukštas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasireiškia atminties efektas
Klientų, vertinančių kokybę ir saugumą pasirinkimas. Didžiausia įmanoma talpa standartinio dydžio baterijoje.


Baterija skirta kompiuterių modeliams:
Acer Aspire 3103.
Acer Aspire 3100 Series.
Acer Aspire 3103.
Acer Aspire 3103WLCi.
Acer Aspire 3103WLCiF.
Acer Aspire 3103WLMi.
Acer Aspire 3103WLMiF.
Acer Aspire 3104WLMiB120.
Acer Aspire 3104WLMiB80.
Acer Aspire 3104WLMiB80F.
Acer Aspire 3690 Series.
Acer Aspire 3692WLCi.
Acer Aspire 3693WLMI.
Acer Aspire 3694WLMi.
Acer Aspire 5100 Series.
Acer Aspire 5101.
Acer Aspire 5101AWLMi.
Acer Aspire 5102.
Acer Aspire 5102AWLMiP120.
Acer Aspire 5102AWLMiP80.
Acer Aspire 5102AWLMiP80F.
Acer Aspire 5102WLCi.
Acer Aspire 5102WLCiF.
Acer Aspire 5102WLMi
Acer Aspire 5102WLMiF.
Acer Aspire 5103WLMi.
Acer Aspire 5103WLMiP120.
Acer Aspire 5103WLMiP160.
Acer Aspire 5103WLMiP160 3104NWLC.
Acer Aspire 5110 Series.
Acer Aspire 5112WLMi.
Acer Aspire 5113WLMi.
Acer Aspire 5114WLMi.
Acer Aspire 5515.
Acer Aspire 5515-5187.
Acer Aspire 5515-5831.
Acer Aspire 5515-5879.
Acer Aspire 5610 Series.
Acer Aspire 5610AWLMi.
Acer Aspire 5611AWLMi.
Acer Aspire 5611ZWLMi.
Acer Aspire 5612AWLMi.
Acer Aspire 5612WLMi.
Acer Aspire 5630 Series Aspire 5632WLMi.
Acer Aspire 5633WLMi.
Acer Aspire 5634WLMi.
Acer Aspire 5650 Series.
Acer Aspire 5652WLMi.
Acer Aspire 5680 Series.
Acer Aspire 5683WLMi.
Acer Aspire 5683WLMi T.
Acer Aspire 5684WLMi.
Acer Aspire 5685.
Acer Aspire 9110 Series.
Acer Travelmate 2450.
Acer TravelMate 2490 Series.
Acer TravelMate 2492NLMi.
Acer TravelMate 2492WLMi.
Acer TravelMate 2493NWLMi.
Acer Travelmate 2493WLMi.
Acer Travelmate 2494WLMi.
Acer TravelMate 3900 Series.
Acer TravelMate 4200 Series.
Acer TravelMate 4200-4056.
Acer TravelMate 4200-4106.
Acer TravelMate 4200-4135.
Acer TravelMate 4200-4297.
Acer TravelMate 4200-4345.
Acer TravelMate 4200-4373.
Acer TravelMate 4200-4528.
Acer TravelMate 4200-4539.
Acer TravelMate 4200-4603.
Acer TravelMate 4200-4732.
Acer TravelMate 4200-4795.
Acer TravelMate 4200-4831.
Acer TravelMate 4200-4836.
Acer TravelMate 4200-4854.
Acer TravelMate 4200-4972.
Acer TravelMate 4202LMi
Acer TravelMate 4202W.
Acer TravelMate 4230 Series.
Acer TravelMate 4260 Series.
Acer TravelMate 4280 Series.
Acer TravelMate 4283WLMi.
Acer ravelMate 4283WLMi.


Baterija skirta naudoti vietoje:
BATBL50L6.
BATCL50L6.
LC.BTP01.017.
BATBL50L8H.
BATBL50L4.
BATBL50L6H.
BATBL50L8H.
BATBL50L8.


Pastabos: suderinamų baterijų bei kompiuterių sąrašas gali būti ne pilnas. Esant abejonėms, visada kreipkitės į konsultantą.


Techniniai duomenys:
Talpa: 5200mAh.
Elemento tipas: Li-ion.
Įtampa: 10.8-11.1 V.


Garantija: 12 mėnesių.


Gamintojas: Extra Digital.


Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite į tam skirtas specialias talpas, kurios yra paženklintos baterijų ir/ar akumuliatorių surinkimo ženklu.


Gamintojas
Extra digital
Compatible_manufacturer
Acer
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Baterijos našumas yra vienas svarbiausių elementų, kurie turi įtakos nešiojamo kompiuterio funkcionalumui. Nešiojamo kompiuterio baterijos veikimo laikas ypatingai svarbus asmenims, kurie dažnai naudojasi nešiojamu kompiuteriu ten, kur yra ribotos galimybės turėti prieigą prie elektros lizdo. Varle.lt kompiuterinės technikos specialistų teigimu, po maždaug 3 metų nuo kompiuterio įsigijimo vertėtų pakeisti jo bateriją. Kodėl? Dažniausias tokio poreikio požymis yra trumpesnis autonominio veikimo laikas, kurį gali lemti daug veiksnių. Kuo vadovautis renkantis bateriją nešiojamam kompiuteriui? Pataria Varle.lt kompiuterinės technikos specialistai.

Pakaitinė ar originali baterija?

Naujo kompiuterio baterija vidutiniškai užtikrina apie 3–6 val., ultra mobilios klasės – iki 15 val. autonominio veikimo, tačiau po kelių metų tai gali būti vos kelios minutės ir tokiu būdu nešiojamas kompiuteris tampa stacionariu. Pasak Varle.lt specialistų, baterijos veikimo trukmė gali priklausyti nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui: akumuliaroriaus tipo, eksploatacijos sąlygų ir energijos taupymo nustatymų naudojimo. Tačiau anksčiau ar vėliau atsiranda neišvengiamas poreikis pakeisti nešiojamo kompiuterio bateriją. Tokiais atvejais ko gero daugelis svarsto: pirkti naują, originalią bateriją ar rinktis pakaitinę?

Kodėl verta rinktis originalią bateriją nešiojamam kompiuteriui?

Be abejonės, saugiausias sprendimas – naujos originalios gamintojo baterijos įsigijimas. Tokiu atveju galima turėti garantiją, kad baterija veiks taip pat našiai, kaip naujai įsigytame nešiojamame kompiuteryje. Be to, reikėtų turėti omenyje ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()

 
Prekė išparduota ()