Nešiojamo kompiuterio baterija ACER AS09D31, 5200mAh, Extra Digital Advanced

(Prekės kodas: 10574868) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
45,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
2 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
10574868
Extra Digital Advanced nešiojamojo kompiuterio akumuliatorius ACER AS09D31 ,5200mAh, 11.1 V.


Ypatybės:
Standartinio dydžio baterija, pagaminta iš naujos kartos, Samsung ličio jonų ( li-ion) celių.
Rinktinės kokybės, subalansuotų parametrų 18% didesnė talpos celės užtikrina baterijos įkrovimą iki 700 kartų.
Užtikrinamas aukštas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasireiškia atminties efektas
Klientų, vertinančių kokybę ir saugumą pasirinkimas. Didžiausia įmanoma talpa standartinio dydžio baterijoje.





Baterija skirta kompiuterių modeliams:
Acer AS3410KB22.
Acer AS3410-KB22.
Acer AS3410KB22F.
Acer AS3410-KB22F.
Acer AS3410PS22X.
Acer AS3410-PS22X.
Acer AS3410S22X.
Acer AS3410-S22X.
Acer AS3810T.
Acer AS3810T352G08nb.
Acer AS3810T-352G08nb.
Acer AS3810T352G32na.
Acer AS3810T-352G32na.
Acer AS3810T354G32n.
Acer AS3810T-354G32n.
Acer AS3810T6197.
Acer AS3810T-6197.
Acer AS3810T6376.
Acer AS3810T-6376.
Acer As3810T6415.
Acer As3810T-6415.
Acer AS3810T6775.
Acer AS3810T-6775.
Acer AS3810T6827.
Acer AS3810T-6827.
Acer AS3810T8097.
Acer AS3810T-8097.
Acer AS3810T8503.
Acer AS3810T-8503.
Acer As3810T8640.
Acer As3810T-8640.
Acer AS3810T8737.
Acer AS3810T-8737.
Acer AS3810T8898.
Acer AS3810T-8898.
Acer AS3810T942G32nc.
Acer AS3810T-942G32nc.
Acer AS3810T944G32n.
Acer AS3810T-944G32n.
Acer AS3810TG352G32n.
Acer AS3810TG-352G32n.
Acer AS3810TG354G32N.
Acer AS3810TG-354G32N.
Acer AS3810TG732G50n.
Acer AS3810TG-732G50n.
Acer AS3810TG944G50n.
Acer AS3810TG-944G50n.
Acer AS3810TH22.
Acer AS3810T-H22.
Acer AS3810TH22F.
Acer AS3810T-H22F.
Acer AS3810TH22X.
Acer AS3810T-H22X.
Acer AS3810TP22.
Acer AS3810T-P22.
Acer AS3810TP22F.
Acer AS3810T-P22F.
Acer AS3810TPH22X.
Acer AS3810T-PH22X.
Acer AS3810TS22.
Acer AS3810T-S22.
Acer AS3810TS22F.
Acer AS3810T-S22F.
Acer AS3810TXSH11.
Acer AS3810T-XSH11.
Acer AS3810TXSH11DOM.
Acer AS3810T-XSH11DOM.
Acer AS3810TZ4009.
Acer AS3810TZ-4009.
Acer AS3810TZ4078.
Acer AS3810TZ-4078.
Acer AS3810TZ413G32N.
Acer AS3810TZ-413G32N.
Acer AS3810TZ414G25N.
Acer AS3810TZ-414G25N.
Acer AS3810TZ414G32N.
Acer AS3810TZ-414G32N.
Acer AS3810TZ4190.
Acer AS3810TZ-4190.
Acer AS3810TZ4806.
Acer AS3810TZ-4806.
Acer As3810TZ4880.
Acer As3810TZ-4880.
Acer AS3810TZ4925.
Acer AS3810TZ-4925.
Acer AS3810TZG412G50.
Acer AS3810TZG-412G50.
Acer AS3810TZG414G32N.
Acer AS3810TZG-414G32N.
Acer As48104439.
Acer As4810-4439.
Acer AS4810T.
Acer AS4810T352G32Mn.
Acer AS4810T-352G32Mn.
Acer AS4810T353G25Mn.
Acer AS4810T-353G25Mn.
Acer AS4810T6135.
Acer AS4810T-6135.
Acer AS4810T6937.
Acer AS4810T-6937.
Acer AS4810T8194.
Acer AS4810T-8194.
Acer As4810T8480.
Acer As4810T-8480.
Acer As4810T8702.
Acer As4810T-8702.
Acer AS4810T8741.
Acer AS4810T-8741.
Acer AS4810T943G32Mn.
Acer AS4810T-943G32Mn.
Acer AS4810TG352G32Mnc.
Acer AS4810TG-352G32Mnc.
Acer AS4810TG352G50Mnd.
Acer AS4810TG-352G50Mnd.
Acer AS4810TG732G50Mn.
Acer AS4810TG-732G50Mn.
Acer AS4810TG942G32Mnb.
Acer AS4810TG-942G32Mnb.
Acer AS4810TG943G32MN.
Acer AS4810TG-943G32MN.
Acer AS4810TGA23.
Acer AS4810TG-A23.
Acer AS4810TGR23.
Acer AS4810TG-R23.
Acer AS4810TGR23F.
Acer AS4810TG-R23F.
Acer As4810TZ4011.
Acer As4810TZ-4011.
Acer AS4810TZ4120.
Acer AS4810TZ-4120.
Acer AS4810TZ413G25MN.
Acer AS4810TZ-413G25MN.
Acer AS4810TZ414G50Mn.
Acer AS4810TZ-414G50Mn.
Acer AS4810TZ4183.
Acer AS4810TZ-4183.
Acer AS4810TZ4473.
Acer AS4810TZ-4473.
Acer AS4810TZ4474.
Acer AS4810TZ-4474.
Acer AS4810TZ4508.
Acer AS4810TZ-4508.
Acer As4810TZ4696.
Acer As4810TZ-4696.
Acer AS4810TZ4982.
Acer AS4810TZ-4982.
Acer AS4810TZG412G50Mn.
Acer AS4810TZG-412G50Mn.
Acer AS4810TZG414G32MN.
Acer AS4810TZG-414G32MN.
Acer AS4810TZG414G50Mn.
Acer AS4810TZG-414G50Mn.
Acer AS5810T.
Acer AS5810T354G32Mn.
Acer AS5810T-354G32Mn.
Acer AS5810T6455.
Acer AS5810T-6455.
Acer AS5810T8233.
Acer AS5810T-8233.
Acer As5810T8929.
Acer As5810T-8929.
Acer As5810T8952.
Acer As5810T-8952.
Acer AS5810T8982.
Acer AS5810T-8982.
Acer AS5810T944G32Mn.
Acer AS5810T-944G32Mn.
Acer AS5810TD34.
Acer AS5810T-D34.
Acer AS5810TD34F.
Acer AS5810T-D34F.
Acer AS5810TG352G32Mn.
Acer AS5810TG-352G32Mn.
Acer AS5810TG352G50Mna.
Acer AS5810TG-352G50Mna.
Acer AS5810TG354G32MN.
Acer AS5810TG-354G32MN.
Acer AS5810TG734G50MN.
Acer AS5810TG-734G50MN.
Acer AS5810TG944G50MN.
Acer AS5810TG-944G50MN.
Acer AS5810TGD45.
Acer AS5810TG-D45.
Acer AS5810TGD45F.
Acer AS5810TG-D45F.
Acer As5810TZ4112.
Acer As5810TZ-4112.
Acer AS5810TZ413G25MN.
Acer AS5810TZ-413G25MN.
Acer As5810TZ4238.
Acer As5810TZ-4238.
Acer As5810TZ4274.
Acer As5810TZ-4274.
Acer AS5810TZ4433.
Acer AS5810TZ-4433.
Acer AS5810TZ4447.
Acer AS5810TZ-4447.
Acer As5810TZ4657.
Acer As5810TZ-4657.
Acer AS5810TZ4761.
Acer AS5810TZ-4761.
Acer AS5810TZ4784.
Acer AS5810TZ-4784.
Acer AS5810TZG413G32MN.
Acer AS5810TZG-413G32MN.
Acer AS5810TZG414G50MN.
Acer AS5810TZG-414G50MN.
Acer Aspire 3410.
Acer ASPIRE 3410G.
Acer Aspire 3410B22.
Acer Aspire 3410-KB22.
Acer Aspire 3410KB22F.
Acer Aspire 3410-KB22F.
Acer Aspire 3410PS22X.
Acer Aspire 3410-PS22X.
Acer Aspire 3410S22X.
Acer Aspire 3410-S22X.
Acer ASPIRE 3410T TIMELINE.
Acer ASPIRE 3410T723G25N TIMELINE.
Acer ASPIRE 3410T-723G25N TIMELINE.
Acer ASPIRE 3750.
Acer ASPIRE 37502313G32MN.
Acer ASPIRE 3750-2313G32MN.
Acer ASPIRE 37502314G50MNKK.
Acer ASPIRE 3750-2314G50MNKK.
Acer ASPIRE 37505647G50MN.
Acer ASPIRE 3750-5647G50MN.
Acer ASPIRE 3750B944G50MNKK.
Acer ASPIRE 3750-B944G50MNKK.
Acer ASPIRE 3750G.
Acer ASPIRE 3750G2312G50MNKK.
Acer ASPIRE 3750G-2312G50MNKK.
Acer ASPIRE 3750G2414G50M.
Acer ASPIRE 3750G-2414G50M.
Acer ASPIRE 3750G2414G50MNKK.
Acer ASPIRE 3750G-2414G50MNKK.
Acer ASPIRE 3750G2414G64.
Acer ASPIRE 3750G-2414G64.
Acer ASPIRE 3750G2414G64MNKK.
Acer ASPIRE 3750G-2414G64MNKK.
Acer ASPIRE 3750G2416G64MNKK.
Acer ASPIRE 3750G-2416G64MNKK.
Acer ASPIRE 3750G2418G75M.
Acer ASPIRE 3750G-2418G75M.
Acer ASPIRE 3810.
Acer Aspire 3810 Timeline.
Acer ASPIRE 3810T.
Acer ASPIRE 3810T TIMELINE.
Acer Aspire 3810T351G25.
Acer Aspire 3810T-351G25.
Acer Aspire 3810T351G25N.
Acer Aspire 3810T-351G25N.
Acer Aspire 3810T352G08nb.
Acer Aspire 3810T-352G08nb.
Acer Aspire 3810T352G32na.
Acer Aspire 3810T-352G32na.
Acer ASPIRE 3810T353G25N.
Acer ASPIRE 3810T-353G25N.
Acer ASPIRE 3810T353G32N.
Acer ASPIRE 3810T-353G32N.
Acer Aspire 3810T354G32n.
Acer Aspire 3810T-354G32n.
Acer Aspire 3810T6197.
Acer Aspire 3810T-6197.
Acer Aspire 3810T6376.
Acer Aspire 3810T-6376.
Acer Aspire 3810T6415.
Acer Aspire 3810T-6415.
Acer Aspire 3810T6775.
Acer Aspire 3810T-6775.
Acer Aspire 3810T6827.
Acer Aspire 3810T-6827.
Acer Aspire 3810T8097.
Acer Aspire 3810T-8097.
Acer ASPIRE 3810T8501.
Acer ASPIRE 3810T-8501.
Acer Aspire 3810T8503.
Acer Aspire 3810T-8503.
Acer ASPIRE 3810T8510.
Acer ASPIRE 3810T-8510.
Acer Aspire 3810T8640.
Acer Aspire 3810T-8640.
Acer Aspire 3810T8737.
Acer Aspire 3810T-8737.
Acer Aspire 3810T8898.
Acer Aspire 3810T-8898.
Acer Aspire 3810T942G32nc.
Acer Aspire 3810T-942G32nc.
Acer Aspire 3810T944G32n.
Acer Aspire 3810T-944G32n.
Acer Aspire 3810TG352G32n.
Acer Aspire 3810TG-352G32n.
Acer ASPIRE 3810TG354G32I.
Acer ASPIRE 3810TG-354G32I.
Acer Aspire 3810TG354G32N.
Acer Aspire 3810TG-354G32N.
Acer Aspire 3810TG732G50n.
Acer Aspire 3810TG-732G50n.
Acer ASPIRE 3810TG734G32N.
Acer ASPIRE 3810TG-734G32N.
Acer ASPIRE 3810TG944G32N.
Acer ASPIRE 3810TG-944G32N.
Acer ASPIRE 3810TG944G50I.
Acer ASPIRE 3810TG-944G50I.
Acer Aspire 3810TG944G50n.
Acer Aspire 3810TG-944G50n.
Acer ASPIRE 3810TGX.
Acer Aspire 3810TH22.
Acer Aspire 3810T-H22.
Acer Aspire 3810TH22F.
Acer Aspire 3810T-H22F.
Acer Aspire 3810TH22X.
Acer Aspire 3810T-H22X.
Acer Aspire 3810TP22.
Acer Aspire 3810T-P22.
Acer Aspire 3810TP22F.
Acer Aspire 3810T-P22F.
Acer Aspire 3810TPH22X.
Acer Aspire 3810T-PH22X.
Acer Aspire 3810TS22.
Acer Aspire 3810T-S22.
Acer Aspire 3810TS22F.
Acer Aspire 3810T-S22F.
Acer Aspire 3810TXSH11.
Acer Aspire 3810T-XSH11.
Acer Aspire 3810TXSH11DOM.
Acer Aspire 3810T-XSH11DOM.
Acer Aspire 3810TZ4009.
Acer Aspire 3810TZ-4009.
Acer Aspire 3810TZ4078.
Acer Aspire 3810TZ-4078.
Acer Aspire 3810TZ413G32N.
Acer Aspire 3810TZ-413G32N.
Acer Aspire 3810TZ414G25N.
Acer Aspire 3810TZ-414G25N.
Acer Aspire 3810TZ414G32N.
Acer Aspire 3810TZ-414G32N.
Acer ASPIRE 3810TZ414G50N.
Acer ASPIRE 3810TZ-414G50N.
Acer Aspire 3810TZ4190.
Acer Aspire 3810TZ-4190.
Acer ASPIRE 3810TZ4402.
Acer ASPIRE 3810TZ-4402.
Acer ASPIRE 3810TZ4630.
Acer ASPIRE 3810TZ-4630.
Acer Aspire 3810TZ4806.
Acer Aspire 3810TZ-4806.
Acer Aspire 3810TZ4880.
Acer Aspire 3810TZ-4880.
Acer Aspire 3810TZ4925.
Acer Aspire 3810TZ-4925.
Acer Aspire 3810TZG412G50.
Acer Aspire 3810TZG-412G50.
Acer ASPIRE 3810TZG413G32N.
Acer ASPIRE 3810TZG-413G32N.
Acer Aspire 3810TZG414G32N.
Acer Aspire 3810TZG-414G32N.
Acer ASPIRE 3810TZG414G50N.
Acer ASPIRE 3810TZG-414G50N.
Acer ASPIRE 3810TZX.
Acer ASPIRE 3811.
Acer ASPIRE 3811T.
Acer ASPIRE 3811T TIMELINE.
Acer ASPIRE 3811TG.
Acer ASPIRE 3811TG TIMELINE.
Acer ASPIRE 3811TZ.
Acer ASPIRE 3811TZ TIMELINE.
Acer ASPIRE 3811TZG.
Acer ASPIRE 3811TZG TIMELINE.
Acer ASPIRE 4410.
Acer ASPIRE 4410722G32MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 4410-722G32MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 4410T TIMELINE.
Acer ASPIRE 4410T723G25MI TIMELINE.
Acer ASPIRE 4410T-723G25MI TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810.
Acer Aspire 4810 Timeline.
Acer ASPIRE 4810 TIMELINEX.
Acer ASPIRE 48104013.
Acer ASPIRE 4810-4013.
Acer ASPIRE 48104256.
Acer ASPIRE 4810-4256.
Acer Aspire 48104439.
Acer Aspire 4810-4439.
Acer ASPIRE 48104439 TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810-4439 TIMELINE.
Acer ASPIRE 48104658.
Acer ASPIRE 4810-4658.
Acer ASPIRE 48104840.
Acer ASPIRE 4810-4840.
Acer ASPIRE 48104981.
Acer ASPIRE 4810-4981.
Acer ASPIRE 48108480.
Acer ASPIRE 4810-8480.
Acer ASPIRE 48108645.
Acer ASPIRE 4810-8645.
Acer ASPIRE 4810T.
Acer ASPIRE 4810T TIMELINE.
Acer Aspire 4810T352G32Mn.
Acer Aspire 4810T-352G32Mn.
Acer ASPIRE 4810T352G32MN/X01.
Acer ASPIRE 4810T-352G32MN/X01.
Acer Aspire 4810T353G25Mn.
Acer Aspire 4810T-353G25Mn.
Acer Aspire 4810T6135.
Acer Aspire 4810T-6135.
Acer ASPIRE 4810T6254.
Acer ASPIRE 4810T-6254.
Acer Aspire 4810T6937.
Acer Aspire 4810T-6937.
Acer Aspire 4810T8194.
Acer Aspire 4810T-8194.
Acer ASPIRE 4810T8347.
Acer ASPIRE 4810T-8347.
Acer Aspire 4810T8480.
Acer Aspire 4810T-8480.
Acer ASPIRE 4810T8480 TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810T-8480 TIMELINE.
Acer Aspire 4810T8702.
Acer Aspire 4810T-8702.
Acer ASPIRE 4810T8702 TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810T-8702 TIMELINE.
Acer Aspire 4810T8741.
Acer Aspire 4810T-8741.
Acer ASPIRE 4810T8772.
Acer ASPIRE 4810T-8772.
Acer Aspire 4810T943G32Mn.
Acer Aspire 4810T-943G32Mn.
Acer ASPIRE 4810T944G50MN.
Acer ASPIRE 4810T-944G50MN.
Acer ASPIRE 4810TG.
Acer ASPIRE 4810TG TIMELINE.
Acer Aspire 4810TG352G32Mnc.
Acer Aspire 4810TG-352G32Mnc.
Acer Aspire 4810TG352G50Mnd.
Acer Aspire 4810TG-352G50Mnd.
Acer ASPIRE 4810TG353G25MN.
Acer ASPIRE 4810TG-353G25MN.
Acer ASPIRE 4810TG354G32MI.
Acer ASPIRE 4810TG-354G32MI.
Acer ASPIRE 4810TG354G50MN.
Acer ASPIRE 4810TG-354G50MN.
Acer Aspire 4810TG732G50Mn.
Acer Aspire 4810TG-732G50Mn.
Acer ASPIRE 4810TG733G25MN.
Acer ASPIRE 4810TG-733G25MN.
Acer ASPIRE 4810TG733G32MN.
Acer ASPIRE 4810TG-733G32MN.
Acer ASPIRE 4810TG734G16MN.
Acer ASPIRE 4810TG-734G16MN.
Acer ASPIRE 4810TG734G32MI.
Acer ASPIRE 4810TG-734G32MI.
Acer ASPIRE 4810TG734G32MN.
Acer ASPIRE 4810TG-734G32MN.
Acer ASPIRE 4810TG734G50MN.
Acer ASPIRE 4810TG-734G50MN.
Acer ASPIRE 4810TG734G64MN.
Acer ASPIRE 4810TG-734G64MN.
Acer Aspire 4810TG942G32Mnb.
Acer Aspire 4810TG-942G32Mnb.
Acer Aspire 4810TG943G32MN.
Acer Aspire 4810TG-943G32MN.
Acer ASPIRE 4810TG944G16MN.
Acer ASPIRE 4810TG-944G16MN.
Acer ASPIRE 4810TG944G32MN.
Acer ASPIRE 4810TG-944G32MN.
Acer ASPIRE 4810TG944G50MN.
Acer ASPIRE 4810TG-944G50MN.
Acer ASPIRE 4810TG944G64MN.
Acer ASPIRE 4810TG-944G64MN.
Acer Aspire 4810TGA23.
Acer Aspire 4810TG-A23.
Acer ASPIRE 4810TGO.
Acer ASPIRE 4810TG-O.
Acer Aspire 4810TGR23.
Acer Aspire 4810TG-R23.
Acer Aspire 4810TGR23F.
Acer Aspire 4810TG-R23F.
Acer ASPIRE 4810TO.
Acer ASPIRE 4810T-O.
Acer ASPIRE 4810TZ.
Acer ASPIRE 4810TZ TIMELINE.
Acer Aspire 4810TZ4011.
Acer Aspire 4810TZ-4011.
Acer ASPIRE 4810TZ4011 TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810TZ-4011 TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810TZ4013.
Acer ASPIRE 4810TZ-4013.
Acer ASPIRE 4810TZ4069.
Acer ASPIRE 4810TZ-4069.
Acer Aspire 4810TZ4120.
Acer Aspire 4810TZ-4120.
Acer ASPIRE 4810TZ4129.
Acer ASPIRE 4810TZ-4129.
Acer Aspire 4810TZ413G25MN.
Acer Aspire 4810TZ-413G25MN.
Acer Aspire 4810TZ414G50Mn.
Acer Aspire 4810TZ-414G50Mn.
Acer ASPIRE 4810TZ4157.
Acer ASPIRE 4810TZ-4157.
Acer ASPIRE 4810TZ4161.
Acer ASPIRE 4810TZ-4161.
Acer Aspire 4810TZ4183.
Acer Aspire 4810TZ-4183.
Acer ASPIRE 4810TZ4183 SE.
Acer ASPIRE 4810TZ-4183 SE.
Acer ASPIRE 4810TZ4222.
Acer ASPIRE 4810TZ-4222.
Acer ASPIRE 4810TZ4336.
Acer ASPIRE 4810TZ-4336.
Acer ASPIRE 4810TZ4439.
Acer ASPIRE 4810TZ-4439.
Acer Aspire 4810TZ4473.
Acer Aspire 4810TZ-4473.
Acer Aspire 4810TZ4474.
Acer Aspire 4810TZ-4474.
Acer ASPIRE 4810TZ4488.
Acer ASPIRE 4810TZ-4488.
Acer Aspire 4810TZ4508.
Acer Aspire 4810TZ-4508.
Acer ASPIRE 4810TZ4621.
Acer ASPIRE 4810TZ-4621.
Acer Aspire 4810TZ4696.
Acer Aspire 4810TZ-4696.
Acer ASPIRE 4810TZ4696 TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810TZ-4696 TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810TZ4771.
Acer ASPIRE 4810TZ-4771.
Acer ASPIRE 4810TZ4870.
Acer ASPIRE 4810TZ-4870.
Acer ASPIRE 4810TZ4981
Acer ASPIRE 4810TZ-4981.
Acer Aspire 4810TZ4982.
Acer Aspire 4810TZ-4982.
Acer ASPIRE 4810TZG COMET.
Acer ASPIRE 4810TZG TIMELINE.
Acer Aspire 4810TZG412G50Mn.
Acer Aspire 4810TZG-412G50Mn.
Acer ASPIRE 4810TZG412G50MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810TZG-412G50MN TIMELINE.
Acer Aspire 4810TZG414G32MN.
Acer Aspire 4810TZG-414G32MN.
Acer ASPIRE 4810TZG414G32MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810TZG-414G32MN TIMELINE.
Acer Aspire 4810TZG414G50Mn.
Acer Aspire 4810TZG-414G50Mn.
Acer ASPIRE 4810TZG414G50MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810TZG-414G50MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 4810TZMS2271.
Acer ASPIRE 4810TZ-MS2271.
Acer ASPIRE 4810TZO.
Acer ASPIRE 4810TZ-O.
Acer ASPIRE 5410.
Acer ASPIRE 5410T.
Acer ASPIRE 5410T TIMELINE.
Acer ASPIRE 5410T723G25MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 5410T-723G25MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 5410TZ TIMELINE.
Acer ASPIRE 55341073.
Acer ASPIRE 5534-1073.
Acer ASPIRE 55341096.
Acer ASPIRE 5534-1096.
Acer ASPIRE 55341121.
Acer ASPIRE 5534-1121.
Acer ASPIRE 55341146.
Acer ASPIRE 5534-1146.
Acer ASPIRE 55341398.
Acer ASPIRE 5534-1398.
Acer ASPIRE 55345410.
Acer ASPIRE 5534-5410.
Acer ASPIRE 55345950.
Acer ASPIRE 5534-5950.
Acer ASPIRE 5534G.
Acer ASPIRE 5534Z.
Acer ASPIRE 5538.
Acer ASPIRE 5538.
Acer ASPIRE 55381096.
Acer ASPIRE 5538-1096.
Acer ASPIRE 5538114G25MN.
Acer ASPIRE 5538-114G25MN.
Acer ASPIRE 55381159.
Acer ASPIRE 5538-1159.
Acer ASPIRE 55381245.
Acer ASPIRE 5538-1245.
Acer ASPIRE 55381350.
Acer ASPIRE 5538-1350.
Acer ASPIRE 55381395.
Acer ASPIRE 5538-1395.
Acer ASPIRE 55381672.
Acer ASPIRE 5538-1672.
Acer ASPIRE 5538204G32MN.
Acer ASPIRE 5538-204G32MN.
Acer ASPIRE 5538313G25MN.
Acer ASPIRE 5538-313G25MN.
Acer ASPIRE 5538313G32MN.
Acer ASPIRE 5538-313G32MN.
Acer ASPIRE 5538314G32MN.
Acer ASPIRE 5538-314G32MN.
Acer ASPIRE 5538514G32MN.
Acer ASPIRE 5538-514G32MN.
Acer ASPIRE 5538G.
Acer ASPIRE 5538G.
Acer ASPIRE 5538G313G32MN.
Acer ASPIRE 5538G-313G32MN.
Acer ASPIRE 5538G314G32MN.
Acer ASPIRE 5538G-314G32MN.
Acer ASPIRE 5538G314G50MN.
Acer ASPIRE 5538G-314G50MN.
Acer ASPIRE 5538Z.
Acer ASPIRE 5538ZG.
Acer ASPIRE 5810.
Acer Aspire 5810 Timeline.
Acer ASPIRE 5810T.
Acer ASPIRE 5810T TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810T353G25MI.
Acer ASPIRE 5810T-353G25MI.
Acer ASPIRE 5810T353G25N.
Acer ASPIRE 5810T-353G25N.
Acer ASPIRE 5810T354G25MN.
Acer ASPIRE 5810T-354G25MN.
Acer ASPIRE 5810T354G32MI.
Acer ASPIRE 5810T-354G32MI.
Acer Aspire 5810T354G32Mn.
Acer Aspire 5810T-354G32Mn.
Acer ASPIRE 5810T354G50MN.
Acer ASPIRE 5810T-354G50MN.
Acer ASPIRE 5810T4447.
Acer ASPIRE 5810T-4447.
Acer Aspire 5810T6455.
Acer Aspire 5810T-6455.
Acer Aspire 5810T8233.
Acer Aspire 5810T-8233.
Acer ASPIRE 5810T8823.
Acer ASPIRE 5810T-8823.
Acer Aspire 5810T8929.
Acer Aspire 5810T-8929.
Acer ASPIRE 5810T8929 TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810T-8929 TIMELINE.
Acer Aspire 5810T8952.
Acer Aspire 5810T-8952.
Acer ASPIRE 5810T8952 TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810T-8952 TIMELINE.
Acer Aspire 5810T8982.
Acer Aspire 5810T-8982.
Acer Aspire 5810T944G32Mn.
Acer Aspire 5810T-944G32Mn.
Acer Aspire 5810TD34.
Acer Aspire 5810T-D34.
Acer Aspire 5810TD34F.
Acer Aspire 5810T-D34F.
Acer ASPIRE 5810TG.
Acer ASPIRE 5810TG TIMELINE.
Acer Aspire 5810TG352G32Mn.
Acer Aspire 5810TG-352G32Mn.
Acer Aspire 5810TG352G50Mna.
Acer Aspire 5810TG-352G50Mna.
Acer Aspire 5810TG354G32MN.
Acer Aspire 5810TG-354G32MN.
Acer ASPIRE 5810TG354G32MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TG-354G32MN TIMELINE.
Acer Aspire 5810TG734G50MN.
Acer Aspire 5810TG-734G50MN.
Acer Aspire 5810TG944G50MN.
Acer Aspire 5810TG-944G50MN.
Acer ASPIRE 5810TG944G50MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TG-944G50MN TIMELINE.
Acer Aspire 5810TGD45.
Acer Aspire 5810TG-D45.
Acer Aspire 5810TGD45F.
Acer Aspire 5810TG-D45F.
Acer ASPIRE 5810TGD45F TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TG-D45F TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TMS2272.
Acer ASPIRE 5810T-MS2272.
Acer ASPIRE 5810TZ.
Acer ASPIRE 5810TZ TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TZ4035.
Acer ASPIRE 5810TZ-4035.
Acer Aspire 5810TZ4112.
Acer Aspire 5810TZ-4112.
Acer ASPIRE 5810TZ4112 TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TZ-4112 TIMELINE.
Acer Aspire 5810TZ413G25MN.
Acer Aspire 5810TZ-413G25MN.
Acer ASPIRE 5810TZ413G50MN.
Acer ASPIRE 5810TZ-413G50MN.
Acer ASPIRE 5810TZ414G32MN.
Acer ASPIRE 5810TZ-414G32MN.
Acer ASPIRE 5810TZ414G50MN.
Acer ASPIRE 5810TZ-414G50MN.
Acer Aspire 5810TZ4238.
Acer Aspire 5810TZ-4238.
Acer ASPIRE 5810TZ4238 TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TZ-4238 TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TZ4266.
Acer ASPIRE 5810TZ-4266.
Acer Aspire 5810TZ4274.
Acer Aspire 5810TZ-4274.
Acer ASPIRE 5810TZ4274 TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TZ-4274 TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TZ4274A.
Acer ASPIRE 5810TZ-4274A.
Acer ASPIRE 5810TZ4429.
Acer ASPIRE 5810TZ-4429.
Acer Aspire 5810TZ4433.
Acer Aspire 5810TZ-4433.
Acer Aspire 5810TZ4447.
Acer Aspire 5810TZ-4447.
Acer Aspire 5810TZ4657.
Acer Aspire 5810TZ-4657.
Acer ASPIRE 5810TZ4657 TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TZ-4657 TIMELINE.
Acer Aspire 5810TZ4761.
Acer Aspire 5810TZ-4761.
Acer ASPIRE 5810TZ4775.
Acer ASPIRE 5810TZ-4775.
Acer Aspire 5810TZ4784.
Acer Aspire 5810TZ-4784.
Acer ASPIRE 5810TZ8929.
Acer ASPIRE 5810TZ-8929.
Acer ASPIRE 5810TZG TIMELINE.
Acer Aspire 5810TZG413G32MN.
Acer Aspire 5810TZG-413G32MN.
Acer ASPIRE 5810TZG413G32MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TZG-413G32MN TIMELINE.
Acer Aspire 5810TZG414G50MN.
Acer Aspire 5810TZG-414G50MN.
Acer ASPIRE 5810TZG414G50MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 5810TZG-414G50MN TIMELINE.
Acer ASPIRE 810TG352G32MN.
Acer ASPIRE 810TG-352G32MN.
Acer Aspire Timeline 3810.
Acer Aspire Timeline 4810.
Acer Aspire Timeline 5810.
Acer TM8371352G32n.
Acer TM8371-352G32n.
Acer TM8371353G25n.
Acer TM8371-353G25n.
Acer TM83716457.
Acer TM8371-6457.
Acer TM8371733G32n.
Acer TM8371-733G32n.
Acer TM83718370.
Acer TM8371-8370.
Acer TM8371944G08n.
Acer TM8371-944G08n.
Acer TM8371944G32 N.
Acer TM8371-944G32 N.
Acer TM8371944G50n.
Acer TM8371-944G50n.
Acer TM8471353G25MN.
Acer TM8471-353G25MN.
Acer TM84716306.
Acer TM8471-6306.
Acer TM84716457.
Acer TM8471-6457.
Acer TM8471733G25Mn.
Acer TM8471-733G25Mn.
Acer TM84718422.
Acer TM8471-8422.
Acer TM84718818.
Acer TM8471-8818.
Acer TM8471944G32Mn.
Acer TM8471-944G32Mn.
Acer TM8471944G50Mn.
Acer TM8471-944G50Mn.
Acer TM8571352G25Mn.
Acer TM8571-352G25Mn.
Acer TM8571353G25MN.
Acer TM8571-353G25MN.
Acer TM85716028.
Acer TM8571-6028.
Acer TM85716465.
Acer TM8571-6465.
Acer TM8571733G25Mn.
Acer TM8571-733G25Mn.
Acer TM85718181.
Acer TM8571-8181.
Acer TM85718537.
Acer TM8571-8537.
Acer TM8571943G25MN.
Acer TM8571-943G25MN.
Acer TM8571944G32Mn.
Acer TM8571-944G32Mn.
Acer TRAVELMATE 8371.
Acer TRAVELMATE 8371 TIMELINE.
Acer TRAVELMATE 8371352G16N.
Acer TRAVELMATE 8371-352G16N.
Acer TRAVELMATE 8371352G25N.
Acer TRAVELMATE 8371-352G25N.
Acer TravelMate 8371352G32n.
Acer TravelMate 8371-352G32n.
Acer TravelMate 8371353G25n.
Acer TravelMate 8371-353G25n.
Acer TRAVELMATE 8371353G32N.
Acer TRAVELMATE 8371-353G32N.
Acer TravelMate 8371354G32n.
Acer TravelMate 8371-354G32n.
Acer TravelMate 83716457.
Acer TravelMate 8371-6457.
Acer TRAVELMATE 8371732G25N.
Acer TRAVELMATE 8371-732G25N.
Acer TRAVELMATE 8371732G50MN.
Acer TRAVELMATE 8371-732G50MN.
Acer TRAVELMATE 8371733G25N.
Acer TRAVELMATE 8371-733G25N.
Acer TravelMate 8371733G32n.
Acer TravelMate 8371-733G32n.
Acer TRAVELMATE 8371733G32N_3G.
Acer TRAVELMATE 8371-733G32N_3G.
Acer TRAVELMATE 83718171.
Acer TRAVELMATE 8371-8171.
Acer TravelMate 83718370.
Acer TravelMate 8371-8370.
Acer TRAVELMATE 83718391.
Acer TRAVELMATE 8371-8391.
Acer TRAVELMATE 83718872.
Acer TRAVELMATE 8371-8872.
Acer TRAVELMATE 8371942G32MN.
Acer TRAVELMATE 8371-942G32MN.
Acer TRAVELMATE 8371943G32N.
Acer TRAVELMATE 8371-943G32N.
Acer TravelMate 8371944G08n.
Acer TravelMate 8371-944G08n.
Acer TRAVELMATE 8371944G16N.
Acer TRAVELMATE 8371-944G16N.
Acer TRAVELMATE 8371944G16N_UMTS.
Acer TRAVELMATE 8371-944G16N_UMTS.
Acer TRAVELMATE 8371944G25.
Acer TRAVELMATE 8371-944G25.
Acer TRAVELMATE 8371944G25I.
Acer TRAVELMATE 8371-944G25I.
Acer TRAVELMATE 8371944G32MN.
Acer TRAVELMATE 8371-944G32MN.
Acer TravelMate 8371944G32n.
Acer TravelMate 8371-944G32n.
Acer TRAVELMATE 8371944G32N_UMTS.
Acer TRAVELMATE 8371-944G32N_UMTS.
Acer TravelMate 8371944G50n.
Acer TravelMate 8371-944G50n.
Acer TRAVELMATE 8371G.
Acer TRAVELMATE 8371G.
Acer TRAVELMATE 8371G732G50NC.
Acer TRAVELMATE 8371G-732G50NC.
Acer TRAVELMATE 8371G944G32N.
Acer TRAVELMATE 8371G-944G32N.
Acer TRAVELMATE 8371G944G50N.
Acer TRAVELMATE 8371G-944G50N.
Acer TRAVELMATE 8371P716.
Acer TRAVELMATE 8371-P716.
Acer TRAVELMATE 8371P716D.
Acer TRAVELMATE 8371-P716D.
Acer TRAVELMATE 8371P716DF.
Acer TRAVELMATE 8371-P716DF.
Acer TRAVELMATE 8371P716F.
Acer TRAVELMATE 8371-P716F.
Acer TRAVELMATE 8471.
Acer TravelMate 8471353G25Mn.
Acer TravelMate 8471-353G25Mn.
Acer TRAVELMATE 8471353G32N.
Acer TRAVELMATE 8471-353G32N.
Acer TRAVELMATE 8471354G32N.
Acer TRAVELMATE 8471-354G32N.
Acer TRAVELMATE 8471354G50MN.
Acer TRAVELMATE 8471-354G50MN.
Acer TRAVELMATE 84716096.
Acer TRAVELMATE 8471-6096.
Acer TRAVELMATE 84716302.
Acer TRAVELMATE 8471-6302.
Acer TravelMate 84716306.
Acer TravelMate 8471-6306.
Acer TravelMate 84716457.
Acer TravelMate 8471-6457.
Acer TRAVELMATE 8471732G25MN.
Acer TRAVELMATE 8471-732G25MN.
Acer TRAVELMATE 8471732G25N.
Acer TRAVELMATE 8471-732G25N.
Acer TravelMate 8471733G25Mn.
Acer TravelMate 8471-733G25Mn.
Acer TRAVELMATE 8471733G25N.
Acer TRAVELMATE 8471-733G25N.
Acer TRAVELMATE 8471733G32MN.
Acer TRAVELMATE 8471-733G32MN.
Acer TravelMate 84718422.
Acer TravelMate 8471-8422.
Acer TRAVELMATE 84718461.
Acer TRAVELMATE 8471-8461.
Acer TravelMate 84718818.
Acer TravelMate 8471-8818.
Acer TRAVELMATE 8471943G25MN.
Acer TRAVELMATE 8471-943G25MN.
Acer TRAVELMATE 8471943G32MN.
Acer TRAVELMATE 8471-943G32MN.
Acer TRAVELMATE 8471943G32N.
Acer TRAVELMATE 8471-943G32N.
Acer TRAVELMATE 8471944G16MN.
Acer TRAVELMATE 8471-944G16MN.
Acer TRAVELMATE 8471944G16N.
Acer TRAVELMATE 8471-944G16N.
Acer TRAVELMATE 8471944G25MN.
Acer TRAVELMATE 8471-944G25MN.
Acer TravelMate 8471944G32Mn.
Acer TravelMate 8471-944G32Mn.
Acer TRAVELMATE 8471944G32N.
Acer TRAVELMATE 8471-944G32N.
Acer TravelMate 8471944G50Mn.
Acer TravelMate 8471-944G50Mn.
Acer TRAVELMATE 8471944G50N.
Acer TRAVELMATE 8471-944G50N.
Acer TRAVELMATE 8471944G50N_UMTS.
Acer TRAVELMATE 8471-944G50N_UMTS.
Acer TRAVELMATE 8471G.
Acer TRAVELMATE 8471G.
Acer TRAVELMATE 8471G732G50MNB.
Acer TRAVELMATE 8471G-732G50MNB.
Acer TRAVELMATE 8471G942G32.
Acer TRAVELMATE 8471G-942G32.
Acer TRAVELMATE 8471G944G32MN.
Acer TRAVELMATE 8471G-944G32MN.
Acer TRAVELMATE 8471G944G32N.
Acer TRAVELMATE 8471G-944G32N.
Acer TRAVELMATE 8471G944G50MI.
Acer TRAVELMATE 8471G-944G50MI.
Acer TRAVELMATE 8471G944G50MN.
Acer TRAVELMATE 8471G-944G50MN.
Acer TRAVELMATE 8571 TIMELINE.
Acer TravelMate 8571352G25Mn.
Acer TravelMate 8571-352G25Mn.
Acer TravelMate 8571353G25Mn.
Acer TravelMate 8571-353G25Mn.
Acer TRAVELMATE 8571353G25N.
Acer TRAVELMATE 8571-353G25N.
Acer TRAVELMATE 8571354G32N.
Acer TRAVELMATE 8571-354G32N.
Acer TravelMate 85716028.
Acer TravelMate 8571-6028.
Acer TRAVELMATE 85716033.
Acer TRAVELMATE 8571-6033.
Acer TravelMate 85716465.
Acer TravelMate 8571-6465.
Acer TRAVELMATE 8571733G25MI.
Acer TRAVELMATE 8571-733G25MI.
Acer TravelMate 8571733G25Mn.
Acer TravelMate 8571-733G25Mn.
Acer TRAVELMATE 8571733G25N.
Acer TRAVELMATE 8571-733G25N.
Acer TRAVELMATE 8571733G32MN.
Acer TRAVELMATE 8571-733G32MN.
Acer TravelMate 85718181.
Acer TravelMate 8571-8181.
Acer TRAVELMATE 85718377.
Acer TRAVELMATE 8571-8377.
Acer TravelMate 85718537.
Acer TravelMate 8571-8537.
Acer TravelMate 8571943G25Mn.
Acer TravelMate 8571-943G25Mn.
Acer TRAVELMATE 8571943G25N.
Acer TRAVELMATE 8571-943G25N.
Acer TravelMate 8571944G32Mn.
Acer TravelMate 8571-944G32Mn.
Acer TRAVELMATE 8571944G32N.
Acer TRAVELMATE 8571-944G32N.
Acer TRAVELMATE 8571944G50MN.
Acer TRAVELMATE 8571-944G50MN.
Acer TRAVELMATE 8571944G50N.
Acer TRAVELMATE 8571-944G50N.
Acer TRAVELMATE 8571944G50N_UMTS.
Acer TRAVELMATE 8571-944G50N_UMTS.
Acer TRAVELMATE 8571G.
Acer TRAVELMATE 8571G734G32MN.
Acer TRAVELMATE 8571G-734G32MN.
Acer TRAVELMATE 8571G944G16MI.
Acer TRAVELMATE 8571G-944G16MI.
Acer TRAVELMATE 8571G944G32MN.
Acer TRAVELMATE 8571G-944G32MN.
Acer TRAVELMATE 8571G944G50MN.
Acer TRAVELMATE 8571G-944G50MN.
Acer TravelMate Timeline 8371.
Acer TravelMate Timeline 8471.
Acer TravelMate Timeline 8571.


Baterija skirta naudoti vietoje:
Acer 934T2013F.
Acer 934T2014F.
Acer 934T2031F.
Acer 934T2032F.
Acer 934T2033F.
Acer 934T2034F.
Acer 934T2036F.
Acer 934T2048H.
Acer 934T4070H.
Acer AK.006BT.027.
Acer AS09D31.
Acer AS09D34.
Acer AS09D36.
Acer AS09D41.
Acer AS09D51.
Acer AS09D56.
Acer AS09D70.
Acer AS09D71.
Acer AS09D73.
Acer AS09D7D.
Acer AS09F34.
Acer AS09F56.
Acer BT.00603.079.
Acer BT.00603.080.
Acer BT.00603.082.
Acer BT.00603.091.
Acer BT.00603.092.
Acer BT.00604.039.
Acer BT.00605.038.
Acer BT.00605.054.
Acer BT.00607.078.
Acer BT.00607.079.
Acer BT.00607.082.
Acer BT.00607.089.
Acer BT.00607.090.
Acer BT.00607.110.
Acer BT.21100.005.
Acer LC.BTP00.052.
Acer LC.BTP00.068.
Acer MS2235.
Acer MS2272.


Techniniai duomenys:
Talpa: 5200 mAh.
Elemento tipas: Li-ion.
Įtampa:11.1 V.


Pastabos: suderinamų baterijų bei kompiuterių sąrašas gali būti ne pilnas. Esant abejonėms, visada kreipkitės į konsultantą.


Garantija: 12 mėn.


Gamintojas: Extra Digital.


Svarbi informacija!
Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite į tam skirtas specialias talpas, kurios yra paženklintos baterijų ir/ar akumuliatorių surinkimo ženklu.



Gamintojas
Extra digital
Compatible_manufacturer
Acer
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Baterijos našumas yra vienas svarbiausių elementų, kurie turi įtakos nešiojamo kompiuterio funkcionalumui. Nešiojamo kompiuterio baterijos veikimo laikas ypatingai svarbus asmenims, kurie dažnai naudojasi nešiojamu kompiuteriu ten, kur yra ribotos galimybės turėti prieigą prie elektros lizdo. Varle.lt kompiuterinės technikos specialistų teigimu, po maždaug 3 metų nuo kompiuterio įsigijimo vertėtų pakeisti jo bateriją. Kodėl? Dažniausias tokio poreikio požymis yra trumpesnis autonominio veikimo laikas, kurį gali lemti daug veiksnių. Kuo vadovautis renkantis bateriją nešiojamam kompiuteriui? Pataria Varle.lt kompiuterinės technikos specialistai.

Pakaitinė ar originali baterija?

Naujo kompiuterio baterija vidutiniškai užtikrina apie 3–6 val., ultra mobilios klasės – iki 15 val. autonominio veikimo, tačiau po kelių metų tai gali būti vos kelios minutės ir tokiu būdu nešiojamas kompiuteris tampa stacionariu. Pasak Varle.lt specialistų, baterijos veikimo trukmė gali priklausyti nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui: akumuliaroriaus tipo, eksploatacijos sąlygų ir energijos taupymo nustatymų naudojimo. Tačiau anksčiau ar vėliau atsiranda neišvengiamas poreikis pakeisti nešiojamo kompiuterio bateriją. Tokiais atvejais ko gero daugelis svarsto: pirkti naują, originalią bateriją ar rinktis pakaitinę?

Kodėl verta rinktis originalią bateriją nešiojamam kompiuteriui?

Be abejonės, saugiausias sprendimas – naujos originalios gamintojo baterijos įsigijimas. Tokiu atveju galima turėti garantiją, kad baterija veiks taip pat našiai, kaip naujai įsigytame nešiojamame kompiuteryje. Be to, reikėtų turėti omenyje ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Panašios prekės
Žalias Cell Žalias Cell PRO Baterija for Asus A32-K52 K52 X52 A52 11.1V 5200mAh - Nešiojamų kompiuterių baterijos

Žalias Cell Žalias Cell PRO Baterija for Asus A32-K52 K52 X52 A52 11.1V 5200mAh

 
46,39 4-7 d. d. (0)
Notebook baterija, Extra Digital Advanced, DELL RM791, 5000mAh - Nešiojamų kompiuterių baterijos

Notebook baterija, Extra Digital Advanced, DELL RM791, 5000mAh

 
45,89 2-4 d. d. (0)
Notebook baterija, Extra Digital Advanced, TOSHIBA PA5109U, 5200mAh - Nešiojamų kompiuterių baterijos

Notebook baterija, Extra Digital Advanced, TOSHIBA PA5109U, 5200mAh

 
45,89 2-4 d. d. (0)