Į viršų
Susisiekite +370 670 95555 arba
Menu Menu Visos prekės
cart Krepšelis Tuščias Prekių Krepšelis
Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?

Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį

Prisijungti

Extra Digital AL12A32 Baterija for Acer Nešiojamas kompiuteris 2600mAh

  • Varlė kodas 49548018
  • Liko tik: 5 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video

Extra Digital AL12A32 Baterija for Acer Nešiojamas kompiuteris 2600mAh

  • Varlė kodas 49548018
  • Liko tik: 5 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Extra Digital AL12A32 Baterija for Acer Nešiojamas kompiuteris 2600mAh kaina
33.89  €
add to cart Į krepšelį 33.89 €
Extra Digital AL12A32 Baterija for Acer Nešiojamas kompiuteris 2600mAh kaina
33.89  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241spalio 21 d. 0 €
  • Kituose miestuosespalio 22 d. 0 €
Pristatymas į paštomatą Atsiimkite LP Express paštomatuose nuo 2.49  €
  • LP EXPRESS paštomate spalio 22 d.  2.49  €
  • Omniva paštomate spalio 22 d.  3.49  €
Pristatymas į namus Pristatymas į namus nuo 3.49  €
  • LP EXPRESS kurjeriu spalio 22 d.  3.49  €
  • Pristatymas Venipak kurjeriu spalio 22 d.  4.19  €
  • DPD kurjeriu spalio 22 d.  4.19  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Extra Digital AL12A32 Baterija for Acer Nešiojamas kompiuteris 2600mAh kaina
33.89  €
add to cart Į krepšelį 33.89 €
Pristatymas į namus
Gauk spalio 21 d. Visi pristatymo būdai

Aprašymas

Automatinis vertimas

„Extra Digital Advanced“ nešiojamojo kompiuterio baterija ACER AL12X32, 2600mAh.

Suderinami kompiuterių modeliai:
Acer Aspire E1-410-28202G50MNWW.
Acer Aspire E1-410-28204G50MNWW.
Acer Aspire E1-410G.
Acer Aspire E1-422.
Acer Aspire E1-422G.
Acer Aspire E1-430G.
Acer Aspire E1-430P.
Acer Aspire E1-430PG.
Acer Aspire E1-432.
Acer Aspire E1-432G.
Acer Aspire E1-432P.
Acer Aspire E1-432PG.
Acer Aspire E1-470G.
Acer Aspire E1-470G-33212G50DNKK.
Acer Aspire E1-470P-6659.
Acer Aspire E1-470PG.
Acer Aspire E1-472-54202G50DNKK.
Acer Aspire E1-472.
Acer Aspire E1-472G.
Acer Aspire E1-472G-54204G1TMNSS.
Acer Aspire E1-472P.
Acer Aspire E1-472P-6491.
Acer Aspire E1-472P-6844
Acer Aspire E1-472PG.
Acer Aspire E1-522.
Acer Aspire E1-522-12504G50MNKK.
Acer Aspire E1-522-3407.
Acer Aspire E1-522-5460.
Acer Aspire E1-522-5659.
Acer Aspire E1-522-5824.
Acer Aspire E1-522-7415.
Acer Aspire E1-522-7618.
Acer Aspire E1-522-7634.
Acer Aspire E1-522-7820.
Acer Aspire E1-522-7843.
Acer Aspire E1-530.
Acer Aspire E1-530G.
Acer Aspire E1-532.
Acer Aspire E1-532G.
Acer Aspire E1-532P.
Acer Aspire E1-532PG.
Acer Aspire E1-570.
Acer Aspire E1-570-6803.
Acer Aspire E1-570G.
Acer Aspire E1-572.
Acer Aspire E1-572G.
Acer Aspire E1-572G-54204G50Mnkk.
Acer Aspire E1-572G-54204G75Mnkk.
Acer Aspire E1-572PG.
Acer Aspire EC-470.
Acer Aspire EC-470G.
Acer Aspire ES1-431.
Acer Aspire ES1-431-C5YC.
Acer Aspire ES1-431-C7LR.
Acer Aspire ES1-431-C7WS.
Acer Aspire ES1-431-C9HB.
Acer Aspire ES1-431-P70M.
Acer Aspire ES1-431-P9J5.
Acer Aspire ES1-431-P9KF.
Acer Aspire S3-471.
Acer Aspire V5.
„Acer Aspire V5“ serija.
Acer Aspire V5-122P-61454G50NSS.
Acer Aspire V5-171-6422.
Acer Aspire V5-171-6471.
Acer Aspire V5-171-6675.
Acer Aspire V5-171-9620.
Acer Aspire V5-431.
Acer Aspire V5-431-2675.
Acer Aspire V5-431-4407.
Acer Aspire V5-431-4689.
Acer Aspire V5-431-987B4G50MABB.
Acer Aspire V5-431-987B4G50MASS.
Acer Aspire V5-431-987B4G50MAUU.
Acer Aspire V5-431-987B8G50MABB.
Acer Aspire V5-431-987B8G50MASS.
Acer Aspire V5-431-987B8G50MAUU.
Acer Aspire V5-431G.
Acer Aspire V5-431P.
Acer Aspire V5-431P-21174G50MASS.
Acer Aspire V5-431PG.
Acer Aspire V5-471.
Acer Aspire V5-471-323B4G50MASS.
Acer Aspire V5-471-648.
Acer Aspire V5-471-6485.
Acer Aspire V5-471-6489.
Acer Aspire V5-471-6569.
Acer Aspire V5-471-6687.
Acer Aspire V5-471-6876
Acer Aspire V5-471G.
Acer Aspire V5-471G-53334G50Dass.
Acer Aspire V5-471P.
Acer Aspire V5-471P-33216G50MASS.
Acer Aspire V5-471P-53314G50MASS.
Acer Aspire V5-471P-6435.
Acer Aspire V5-471P-6467.
Acer Aspire V5-471P-6498.
Acer Aspire V5-471P-6605.
Acer Aspire V5-471P-6662.
Acer Aspire V5-471P-6843.
Acer Aspire V5-471P-6852.
Acer Aspire V5-471PG.
Acer Aspire V5-473G-34014G50aii.
Acer Aspire V5-473G-34014G50amm.
„Acer Aspire V5-473G-34014G50app“.
Acer Aspire V5-473G-54204G50aii.
„Acer Aspire V5-473G-54204G50app“.
Acer Aspire V5-473PG-54204G50add.
Acer Aspire V5531.
Acer Aspire V5-531.
Acer Aspire V5-531-987B4G50MABB.
Acer Aspire V5-531-987B4G50MAKK.
Acer Aspire V5-531-987B4G50MASS.
Acer Aspire V5-531G.
Acer Aspire V5-531P.
Acer Aspire V5-531P-4129.
Acer Aspire V5-531P-987B4G50MASS.
Acer Aspire V5-531PG.
Acer Aspire V5-551.
Acer Aspire V5-551-64454G50MASS.
Acer Aspire V5-551-7850.
Acer Aspire V5-551-8401.
Acer Aspire V5-551-84554G50MASS.
Acer Aspire V5-551G.
Acer Aspire V5-561G.
Acer Aspire V5-561PG.
Acer Aspire V5-571.
Acer Aspire V5-571-32364G50MABB.
Acer Aspire V5-571-32364G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-323A6G75MASS.
Acer Aspire V5-571-323B4G50MABB.
Acer Aspire V5-571-323B4G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-323B4G50MASS.
Acer Aspire V5-571-323B8G1TMAKK.
Acer Aspire V5-571-323B8G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-323B8G50MASS.
Acer Aspire V5-571-323C8G75MASS.
Acer Aspire V5-571-33224G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-52464G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-53314G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-53314G50MASS.
Acer Aspire V5-571-53318G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-53336G50MASS.
Acer Aspire V5-571-53336G75MAKK.
Acer Aspire V5-571-6119
Acer Aspire V5-571-6471.
Acer Aspire V5-571-6490.
AcerAspire V5-571-6499.
Acer Aspire V5-571-6605.
Acer Aspire V5-571-6614.
Acer Aspire V5-571P.
Acer Aspire V5-571-6647.
Acer Aspire V5-571-6662.
Acer Aspire V5-571-6670.
Acer Aspire V5-571-6672.
Acer Aspire V5-571-6679.
Acer Aspire V5-571-6681.
Acer Aspire V5-571-6688.
Acer Aspire V5-571-6726.
Acer Aspire V5-571-6806.
Acer Aspire V5-571-6807.
Acer Aspire V5-571-6826.
Acer Aspire V5-571-6868.
Acer Aspire V5-571-6869.
Acer Aspire V5-571-6877.
Acer Aspire V5-571-6889.
Acer Aspire V5-571-6891.
Acer Aspire V5-571-6892.
Acer Aspire V5-571G.
Acer Aspire V5-571G-32364G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-323B4G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-323B4G50MASS.
Acer Aspire V5-571G-53314G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-53314G50MASS.
Acer Aspire V5-571G-53318G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-53334G75MAKK.
Acer Aspire V5-571G-53338G75MAKK.
Acer Aspire V5-571P-6400.
Acer Aspire V5-571P-6407.
Acer Aspire V5-571P-6454.
Acer Aspire V5-571P-6464.
Acer Aspire V5-571P-6472.
Acer Aspire V5-571P-6473.
Acer Aspire V5-571P-6485.
Acer Aspire V5-571P-6490.
Acer Aspire V5-571P-6499.
Acer Aspire V5-571P-6604.
Acer Aspire V5-571P-6609.
Acer Aspire V5-571P-6627-T.
Acer Aspire V5-571P-6642.
Acer Aspire V5-571P-6657.
Acer Aspire V5-571P-6804.
Acer Aspire V5-571P-6815.
Acer Aspire V5-571P-6828.
Acer Aspire V5-571P-6831.
Acer Aspire V5-571P-6835.
Acer Aspire V5-571P-6887.
Acer Aspire V5-571P-6888.
Acer Aspire V5-571PG.
Acer Aspire V5-571PG-9814.
Acer Aspire V5-WE2.
AcerAspire V5-571P-323C4G50MASS
Acer Aspire V5-571P-33224G50MASS.
Acer Aspire V5-571P-53334G50MASS.
Acer Aspire V5-571P-53336G1TMAKK.
Acer Aspire V5-571P-53336G50MASS.
Acer ES1-431-C1EL.
Acer ES1-431-C2V6.
Acer ES1-431-C586.
Acer ES1-431-C8DD.
Acer ES1-431-C9Y6.
Acer NE510.
Acer NE-510.
Acer NE522.
Acer NE-522.
Acer NE570.
Acer NE-570.
Acer NE572.
Acer NE-572.
„Acer TravelMate P245“.
Acer TravelMate P245-M.
Acer TravelMate P245-MG.
„Acer TravelMate P245-MP“.
„Acer TravelMate P255“.
Acer TravelMate P255-M.
„Acer TravelMate P255-MP“.
„Acer TravelMate P255-MPG“.
Acer TravelMate P455-M-54204G50Makk.
Acer TravelMate P455-MG.

Suderinami dalių numeriai:
4ICR17/65.
AK.004BT.097.
AL12A32.
AL12A42.
AL12A52.
AL12A72.
B053R015-0002.
KT.00403.012.
KT.00407.001.
KT00403012C2262E714B301.
TZ41R112.

Pastabos: suderinamų baterijų ir kompiuterių sąrašas gali būti nepilnas. Kilus abejonių, visada kreipkitės patarimo į konsultantą.

Specifikacijos:
Talpa: 2600 mAh.
Elemento tipas: ličio jonų.
Įtampa: 14,8 V.


Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė 2026-05-10
0
0
Tai praktiškas pasirinkimas ieškantiems patikimo nešiojamo kompiuterio maitinimo šaltinio kasdieniam naudojimui. 2600 mAh talpa tinka darbui biure, naršymui internete, mokslams ar kitoms įprastoms užduotims, o baterija padeda atkurti įrenginio mobilumą, kai senoji jau nusidėvėjusi. Ji gali būti naudinga tiek kaip pagrindinė, tiek kaip atsarginė baterija kelionėms ar darbui iš skirtingų vietų. Tinkamai naudojant ir laikantis įkrovimo rekomendacijų, galima tikėtis stabilaus veikimo ir pakankamai sklandaus energijos tiekimo. Vis dėlto, intensyvesniam darbui ar ilgesnėms sesijoms be įkroviklio talpos gali nepakakti, todėl svarbu įvertinti savo naudojimo įpročius ir suderinamumą su konkrečiu kompiuterio modeliu.
Pliusai: 2600 mAh talpa tinkama kasdienėms užduotims ir baziniam mobilumui užtikrinti Geras sprendimas pakeisti nusidėvėjusią seną bateriją ir atnaujinti įrenginio veikimo laiką Tinka naudoti kaip atsarginė baterija darbui, studijoms ar kelionėms
Minusai: Talpa gali būti per maža vartotojams, kuriems reikia ilgo darbo laiko be įkrovimo.

Specifikacija

  • Gamintojas Extra Digital
  • Modelis

    NB410088

  • Plotis 0.12
  • Aukštis 0.03
  • Ilgis 0.22
  • Svoris 0.22
  • Modelio pavadinimas

    NB410088

Šią prekę rasite filtruose

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kokius Acer modelius palaiko ši Extra Digital baterija?

Ši baterija tinka daugeliui Acer modelių, pavyzdžiui, Acer Aspire E1, V5, ES1, TravelMate P serijų. Tikslų sąrašą rasite prekės aprašyme. Jei abejojate, visada pasitarkite su pardavėju.

2. Kokia šios nešiojamo kompiuterio baterijos talpa miliampervalandėmis?

Extra Digital baterijos talpa yra 2600 mAh. Tai ličio jonų baterija, veikianti 14,8 V įtampa. Tokia talpa užtikrina patikimą jūsų įrenginio veikimą ilgesnį laiką.

3. Ar ši baterija tinka Acer Aspire V5 modeliams?

Taip, ši baterija puikiai tinka Acer Aspire V5 serijos nešiojamiesiems kompiuteriams, pavyzdžiui, V5-431, V5-471, V5-571 ir jų variantams. Patyrinėkite suderinamų modelių sąrašą, kad įsitikintumėte.

Panašios prekės

  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Nešiojamo kompiuterio baterija - Extra Digital A41-X550, 2 600 mAh, 14,4 V kaina
33.13  €

Extra Digital Pakaitinė baterija HP RA04, 2600mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija HP RA04, 2600mAh kaina
37.01  €
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Asus 4 celių ličio jonų baterija „MicroBattery“, 14,8 V, 2200 mAh, 33 Wh (MBI3397) kaina
30.99  €
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital RO04 baterija HP nešiojamajam kompiuteriui, 2600 mAh kaina
37.27  €

Extra Digital Pakaitinė baterija HP OA04, 2600mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija HP OA04, 2600mAh kaina
38.09  €
  • Išpardavimas Išpardavimas

Coreparts Bateria MicroBattery 14.8V 2.6Ah iki HP

  • GamintojasCoreparts
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Coreparts Bateria MicroBattery 14.8V 2.6Ah iki HP kaina
30.99  €
-26 %

Extra Digital Pakaitinė baterija HP JC04, 2600mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija HP JC04, 2600mAh kaina
38.92  €
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital RA04 Baterija for HP Nešiojamas kompiuteris 2600mAh kaina
37.18  €

Extra Digital Pakaitinė baterija HP RO04, 2600mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija HP RO04, 2600mAh kaina
37.07  €
Pirmyn Atgal

Peržiūrėtos prekės

  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Victoria Sport Auksinis ir sidabrinis metalinis puodelis kaina
28.99  €
  • Pristatymas į namus 7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Rankinė sulankstoma markizė Žalia ir balta 4,5 × 3,5 m kaina
499.19  €
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Vasagle Šoninis staliukas siauras su lizdo juostele riešutmedžio rudai baltas kaina
101.02  €

Nešiojamo kompiuterio akumuliatorius Mitsu HP-450G6

  • GamintojasMitsu
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Nešiojamo kompiuterio akumuliatorius Mitsu HP-450G6 kaina
29.99  €
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Bandana-AT-CH-3007.28-daugiaspalvė kaina
8.70  €
-9 %
Pirmyn Atgal
Klausk apie prekę
Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Prekė
Klausimas
Išvalyti
Pabaiga
Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti