Fiamm AKUMULIATORIUS FTX7A-12B 6AH 100A
  • Varlė kodas 50787728
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 50787728
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Fiamm AKUMULIATORIUS FTX7A-12B 6AH 100A kaina
add to cart Į krepšelį 27.05
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 27.05
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės ženklas- Fiamm. Akumuliatoriaus tipas- AGM. Akumuliatorius skirtas- Motociklams, sodo technikai. Įtampa- 12 V. Akumuliatoriaus talpa- 6 Ah. Startinės srovės galingumas- 100 A. Poliškumas- - + . Ilgis- 15 cm. Plotis- 8.7 cm. Aukštis- 9.3 cm. Svoris- 2.28 kg. Privaloma garantija- 24 mėn.
Specifikacija
  • Gamintojas Fiamm
  • Svoris 2.29
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Fiamm
  • Skirtas
Panašios prekės
OUTDO (HUAWEI) UTZ7S-BS (i*-GEL) 6Ah akumuliatorius
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
OUTDO (HUAWEI) UTZ7S-BS (i*-GEL) 6Ah akumuliatorius kaina
Fulbat Akumuliatorius 6 Ah 90 A EN 12V
  • GamintojasFulbat
  • Talpa (Ah)
  • Įtampa (V)
  • Skirtas
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Fulbat Akumuliatorius 6 Ah 90 A EN 12V kaina
intAct YTX7A-BS (50615) 6Ah akumuliatorius
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Liko tik: 5+ vnt.
intAct YTX7A-BS (50615) 6Ah akumuliatorius kaina
INTACT SLA12-7ZS-S (MF) AGM 12V, 6Ah akumuliatorius
  • Įvertinimas 5.0 (3)
INTACT SLA12-7ZS-S (MF) AGM 12V, 6Ah akumuliatorius kaina
Landport Akumuliatorius 6 Ah 105A EN 12V
  • GamintojasLandport
  • Talpa (Ah)
  • Įtampa (V)
Landport Akumuliatorius 6 Ah 105A EN 12V kaina
intAct YTX7L-BS (50614) 6Ah akumuliatorius
  • Įvertinimas 5.0 (7)
intAct YTX7L-BS (50614) 6Ah akumuliatorius kaina
Huawei Outdo OUTDO (HUAWEI) UTZ6V (MF) AGM 12V, 6Ah akumuliatorius
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Huawei Outdo OUTDO (HUAWEI) UTZ6V (MF) AGM 12V, 6Ah akumuliatorius kaina
OUTDO (HUAWEI) UTZ7S (MF) AGM 12V, 6Ah akumuliatorius
OUTDO (HUAWEI) UTZ7S (MF) AGM 12V, 6Ah akumuliatorius kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Šakotuvas TP-LINK 16port 10/100 Switch 19in-Rack kaina
FUNKO POP! Vinilinė figūrėlė: Marvel - Deadpool
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 9-12 d. d.
FUNKO POP! Vinilinė figūrėlė: Marvel - Deadpool kaina
Graphite 200 x 25,4 mm turbo deimantinis diskas
  • GamintojasGraphite
  • Tipas
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Graphite 200 x 25,4 mm turbo deimantinis diskas kaina
Šlifavimo diskas PFERD PFR 150 Z40 SGP-CURVE M kaina
  • Įvertinimas 5.0 (13)
Hikoki Accessories Grandinės tepimo alyva HIKOKI 1 L kaina
-3 %
Tether Tools TetherPro USB 3.0 A/Micro B 4,6m oranžinis
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Tether Tools TetherPro USB 3.0 A/Micro B 4,6m oranžinis kaina
  • Įvertinimas 5.0 (22)
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
Objektyvas „Sigma“ 30 mm F1.4 DC DN „Sony E-mount“ [šiuolaikinis] kaina