Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 24. 41 € (1)
Ši prekė
LEGO® Kalėdinė stalo puošmena 40743
LEGO® 29 serija
| Gamintojas | 4M |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | 4M |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Palette Qty | 167 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Pastaba Kaina nurodyta už 1 vienetą. Galimybės pasirinkti konkrečią prekę ar spalvą nėra.