Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Mokasinai pagaminti iš eko zomšo. Aptrauka ir išorė yra sintetinis zomšas, viduje — minkšta vidpadė iš eko odos.
Modelis be užsegimo, įsitiesinamas patogiam užsimovimui. Pado kraštą puošia pintinė detalė; padas yra lengvas ir lankstus.
| Medžiaga | Eko zomšas (išorinė dalis: sintetinis zomšas) |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 27 cm |
| Vidpadžio ilgis | 42 — 27,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 43 — 28,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 44 — 29 cm |
| Vidpadžio ilgis | 45 — 29,5 cm |
| Spalva | Juoda |
Priežiūrai valyti švelniu šepetėliu ir naudoti priemones, skirtas sintetiniam zomšui. Laikyti vėsioje ir vėdinamoje vietoje.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.