Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški plokšti mokasinai pagaminti iš dirbtinės zomšos. Viduje yra natūralios odos vidpadis, kuris gerina prisitaikymą prie pėdos.
Priekyje esantis dekoratyvus elementas suteikia vizualinį akcentą. Plokščias padas palaiko įprastą avėjimą ir tinka kasdieniam naudojimui.
| Savybė | Medžiaga |
|---|---|
| Savybė | Dirbtinė zomša (viršus), natūrali oda (vidpadis) |
| Savybė | Plokščias padas |
| Savybė | Priekyje dekoratyvus elementas |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 36 — 23,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 37 — 24 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 38 — 24,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 39 — 25 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 40 — 25,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 41 — 26 cm |
| Savybė | Spalva |
| Savybė | Ruda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.