Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški plokšti mokasinai pagaminti iš ekologiško zomšo. Viduje yra odinis vidpadis, skirtas geresniam prisitaikymui prie pėdos.
Batai turi priekyje esančią dekoratyvią detalę. Konstrukcija pritaikyta kasdieniam avėjimui ir laisvalaikio naudojimui.
Rūpintis rekomenduojama valant specialiomis priemonėmis zomšui ir vengiant stipraus vandens poveikio. Dydžių pasirinkimui naudokite pateiktą dydžių lentelę.
| Medžiaga | ekologiškas zomšas; vidpadis – natūrali oda |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24,0 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,0 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,0 cm |
| Spalva | juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.