Comica CVM-WM200A
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
Comica CVM-WM200A
rating 4.5
Comica CVM-WM200A kaina
ar
  • + 12 mėn. 9
  • + 24 mėn. 13 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 17
  • + 48 mėn. 21
add to cart Į krepšelį 79.99
Comica CVM-WM200A kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Comica CVM-WM200A kaina
ar
add to cart Į krepšelį 79.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Comica CVM-WM200A
Comica CVM-WM200A yra belaidis mikrofono sistema, skirta kameroms ir išmaniesiems telefonams. Ji turi dvigubą imtuvą, veikia 2.4GHz dažnių juostoje ir apima integruotas įkraunamas baterijas patogumui.
  • Belaidis mikrofono sistema aiškiam garso įrašymui be laidų.
  • Dvigubas imtuvas leidžia naudoti du mikrofonus vienu metu.
  • Suderinama su kameromis ir išmaniaisiais telefonais, suteikianti įvairias įrašymo galimybes.
Ypatybės
Produkto tipas Belaidis mikrofono sistema
Prekės ženklas Comica
Modelis CVM-WM200A
Specifikacijos
Dažnių juosta 2.4GHz
Imtuvo kanalai Dvigubas kanalas
Baterijos tipas Integruotos įkraunamos baterijos
Suderinamumas Kameros ir išmanieji telefonai
Dizainas Kompaktiškas ir lengvas
Įtraukti komponentai
Komponentai Imtuvas, Siųstuvas, Lavalier mikrofonai, USB įkrovimo kabelis, Vartotojo vadovas
Saugos įspėjimas
Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-02-24
Specifikacija
  • Gamintojas Comica
  • Svoris 200 g
  • Aukštis 50 mm
  • Pakuotės svoris 0.3
  • Pakuotės ilgis (mm) 220
  • Pakuotės plotis (mm) 160
  • Pakuotės aukštis (mm) 60
  • Ilgis 200 mm
  • Plotis 150 mm
  • Modelio pavadinimas
    CVM-WM200A
Atsiliepimų politika
Patarimai
Kartais, kai norite, galite dėl pramogos įrašyti įvairius garsus …
Skaityti daugiau
Dažnai perkama kartu
UGREEN Adapteris USB-C kištukas - USB-C ir 3.5mm lizdai pilkas
  • Įvertinimas 5.0 (108)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
UGREEN Adapteris USB-C kištukas - USB-C ir 3.5mm lizdai pilkas kaina
UGREEN AV119 laidas jack 3,5mm AUX 1.5m (juodas)
  • GamintojasUgreen
  • TipasKabeliai
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Male jungtis
  • Jungties tipas3.5mm, AUX
  • Įvertinimas 5.0 (79)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
UGREEN AV119 laidas jack 3,5mm AUX 1.5m (juodas) kaina
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
  • GamintojasEnergizer
  • TipasAA
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V),
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt. kaina
Gembird stereo laidas 5 m su minijack 3.5mm
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Gembird stereo laidas 5 m su minijack 3.5mm kaina
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Comica BoomX-D D1
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Comica BoomX-D D1 kaina
Comica Komiksas CVM-WS50B
Comica Komiksas CVM-WS50B kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Mikrofonas - Comica Vimo C3 belaidė sistema kameroms ir išmaniesiems telefonams kaina
-2 %
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Donner VPM10 - lavalier mikrofonas, skirtas iOS įrenginiams kaina
Comica CVM-WM300C
Comica CVM-WM300C kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Liko tik: 3 vnt.
„Intellinet Network Solutions“ (712286) kaina
Extralink Kat.6A S/FTP 3m | LAN Patchcord | Varinė vytos poros, 10Gbps
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Extralink Kat.6A S/FTP 3m | LAN Patchcord | Varinė vytos poros, 10Gbps kaina
LEATHERMAN įrankis Surge
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
LEATHERMAN įrankis Surge kaina
-10 %
Delock DB- 9 - DB- 9, Juoda (65595) kaina
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CP3092U LOGILINK - Komutacinis kabelis Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine pilkas 10m kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
DELOCK keitiklis SATA 22pin > mSATA 2,5 plokštė kaina