Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Sea to Summit Spark Mumijos miegmaišis yra lengvas ir izoliuotas, idealus keliautojams. Gobtuvo dizainas užtikrina efektyvų šilumos išlaikymą ir apsaugą.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Žemiausia temperatūros riba | -1 °C |
| Su gobtuvu | Taip |
| Produkto spalva | Pilka, Geltona |
| Tipas | Mumijos miegmaišis |
| Rekomenduojama temperatūra | 3 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 1850 mm |
| Užpildo svoris | 265 g |
| Vidinis ilgis | 185 cm |
| Svoris | 493 g |
Pakuotės turinys |
|
| Kiekis | 1 |
Muzikos festivalių sezonas įsibėgėja. Ką pasiimti su savimi vykstant į vasaros muzikos renginius? Telefonas, nešiojamas įkroviklis, fotoaparatas? Kokių įrenginių nepamiršti, pataria Varle.lt specialistai.
Vasaros muzikos festivaliai – tai laikas, kurio muzikos gerbėjai kiekvienais metais labai laukia. Juk tai …