Edukacinis medinis žaidimas Stebuklinga skrynelė

(Prekės kodas: 15952042) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
TOP prekė
20,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Garantija
24 mėn.
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
15952042

„Stebuklinga skrynelė“ padeda skatinti smulkiosios motorikos lavinimą, erdvinį mąstymą, formų ir spalvų pažinimą. Kad galėtų vaikas žaisti, jis turi išmokti tiksliai paimti pirštais, o šis gebėjimas naudingas mokantis rašyti. Vaikas taip pat mokosi geometrinių figūrų bei spalvų. Žaidžiant „Stebuklingą skrynelę“ natūralus vaiko pažintinis susidomėjimas panaudojamas atliekant didaktines užduotis. Ir viskas vyksta žaidimo metu.

 

Žaidimas padeda ugdyti spalvų pažinimą, lavinti smulkiąją motoriką, skatinti kalbos raidą.

1 ŽINGSNIS

Ant stalo padėkite 4 tos pačios formos figūras, pavyzdžiui, kvadratus, tačiau skirtingų spalvų. Paimkite vieną iš jų, parodykite vaikui, įvardinkite jo spalvą, pavyzdžiui, mėlyna. Paprašykite vaiko: „Suraskime kvadratui namus“.
Paimkite figūrą nuo stalo ir pridėkite paeiliui prie kiekvieno stalčiuko, kol prieisite prie reikiamos spalvos. Įmeskite figūrėlę per viršuje esančią ertmę. Įvardinkite stalčiuko spalvą. Paprašykite vaiko pakartoti tą patį su kita spalva.

2 ŽINGSNIS

Surinkite visas vienodas figūras iš visų stalčiukų, pavyzdžiui, trikampius (turi išeiti 20 trikampių). Paprašykite vaiko: „Suraskime jiems namus“. Vaikas figūrėles pagal spalvas turi sudėlioti į tinkamus stalčiukus. Jeigu vaikas lengvai susidoroja su šia užduotimi, padarykite pertraukėlę mankštai ir tęsti su kita figūra.

3 ŽINGSNIS

Vyresni nei 5 metų vaikai jau sugeba surūšiuoti visas figūras, nurodydami jų spalvą ir formą.

 

SURINK LENTELĘ

Žaidimas skirtas mokytis skirti geometrines figūras, padeda ugdyti analitinį mąstymą bei smulkiąją motoriką, moko teisingai paimti pirštais mažas detales, padeda skatinti kalbos raidą, greičiau pažinti spalvas. Gali būti naudojamas ugdant skaičiavimo įgūdžius.

1 ŽINGSNIS

Prieš vaiką ant stalo padėkite vieną lentelę – rūšiuoklį. Šalia lentelės išdėliokite vienos spalvos, pvz., raudonos, figūras, atitinkančias lentelę. Parodykite, kaip figūra dedama į atitinkamą ertmę lentelėje, įvardinkite figūrą. Jei vaikas supranta užduotį, paprašykite, kad dabar jis sudėtų figūras į lentelės ertmes. Jaunesniems vaikams reikia parodyti, kaip užpildyti visą lentelę. Ištraukite figūras iš lentelės ir paprašykite vaiko pabandyti pačiam. Kiekvieną savo judesį komentuokite, pavyzdžiui: „Imu raudoną trikampį ir dedu į trikampį lentelėje.“ Verta išmokyti mažylį įvardinti savo veiksmus, kad jis išmoktų priežasties – padarinio sampratos.

2 ŽINGSNIS

Tada galite pakeisti lentelę ir pakartoti žaidimą. Jei vaikas jau moka spalvų pavadinimus, galite sumaišyti figūras ir paprašyti, kad mažylis rastų tinkamą. Galite paprašyti vaiko suskaičiuoti, kiek figūrų telpa lentelėje, jas įvardyti.

3 ŽINGSNIS

Vyresni nei 5 metų vaikai jau gali lentelėse išdėlioti tik tam tikros spalvos figūras. Pavyzdžiui, paprašykite, kad vaikas užpildytų lentelę tik žaliomis figūromis.
Galite pasiūlyti konkrečias užduotis kiekvienai ertmei: „Čia gyvena geltona figūra: pasakyk, kaip ji vadinasi, ir rask tinkamą stalčiuke.“ Pasikeiskite su vaiku vaidmenimis. Dabar lai vaikas duoda jums užduotis ir tikrina, kaip jums sekasi. Jūs galite, tarsi netyčia, suklysti, vietoj žalios figūros paimti mėlyną, neatspėti figūros ir nustebti, kodėl kvadratas netelpa apskritimo ertmėje. Šis pratimas leidžia patikrinti, ar vaikas įsisavina medžiagą ir ar sugeba paaiškinti vykstančių procesų esmę. Kodėl šioje ertmėje netelpa kvadratas? Mums reikėjo raudonos spalvos, o kokia tai spalva?

ATKARTOK EŽIUKĄ
Žaidimas padeda ugdyti ištvermę, palaipsniui didinti dėmesio išlaikymą. Naudojant ežiuką – rūšiuoklį, ugdoma motorika ir stimuliuojami kalbos centrai.

1 ŽINGSNIS

Parodykite vaikui rūšiuoklį, pasakykite, kad tai ežiukas. Įdėkite į ežiuko langelius rutuliukus ir paprašykite vaiko, kad pakartotų.

2 ŽINGSNIS

Parodykite vaikui kortelę Nr. 1 – joje nuspalvintas tik vienas langelis. Pasakykite vaikui, kad pakartosite tą patį, ką kortelėje daro ežiukas, ir įdėkite į ežiuko langelį tos pačios spalvos rutuliuką į tą pačią vietą, kaip nurodyta kortelėje. Ištarkite „vienas“ ir parodykite skaičių, esantį kortelės kampe.

3 ŽINGSNIS

Korteles imkite eilės tvarka, t.y., Nr. 1, Nr. 2, Nr. 3 ir t.t. Ištarkite skaičių ir parodykite, kur jis parašytas kortelėje. Vaikas į ežiuko langelius turi sudėti rutuliukus taip pat, kaip nupiešta kortelėje. Vaikui įdėjus rutuliuką į langelį, sakykite „vienas“, „du“ ir t.t. Kaskart pasakykite, kokios spalvos rutuliuką vaikas deda.

RŪŠIUOLKIS
Žaidimas padeda ugdyti smulkiąją motoriką, pagerinti judesių koordinaciją, pastabumą, atmintį ir vizualinį mąstymą. Šis rinkinys ilgą laiką gali išlaikyti vaiko dėmesį. Mažylis turės rūšiuoti detales pagal formą. Mokymasis gali virsti įdomiu žaidimu.

 

Žaidimas pagamintas iš medienos. Naudojami saugūs dažai.

Skirtas vaikams nuo 3 metų.

Pakuotės išmatavimai: 15 x 16 x 4 cm.


  

Pastaba Kaina nurodyta už 1 vienetą. Galimybės pasirinkti konkrečią prekę ar spalvą nėra.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Žaislai, žaisliukai… Jų pirkimas nepaisant to, kad rinkoje dabar didžiulis pasirinkimas, neretai tampa tikru iššūkiu tėvams ir kitiems, norintiems nudžiuginti vaikus. Net ir patys mažiausieji gali su negailestingu abejingumu padėti į šalį kelis mėnesius jūsų ieškotą dovaną ar neigdami pasukti galvą paklausus: „Ar tau patinka šis naujas automobilis/lėlė/LEGO/….?“.

Ieškant žaislų reikėtų įsisąmoninti, kokį vaidmenį vaikų gyvenime turi žaidimas. Neretai tėvai pamiršta, kad žaidimo funkcijos neapsiriboja tik pramogomis. Žaidimas turi terapeutinę galią, kurią galima panaudoti santykių su vaiku kūrimui, įtampos mažinimui ir daugeliui tėvystės problemų sprendimui.  Žaidimas su vaiku palengvina sunkių emocijų išreiškimą, moko bendradarbiavimo, leidžia peržengti stereotipus ir sustiprina savivertę.

Kodėl vaikai žaidžia?

Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo jo temperamento, turi žaidimo instinktą, kuris pilnai atsiskleidžia apie 2 – 3 jo gyvenimo metus. Ir nors suaugusiųjų akyse vaikų žaidimai reiškia pramogas, mažyliams dažniausiai tai yra tikras darbas, kurio metu jie išmoksta daug naudingų dalykų. Žaidimas yra vienas pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdų. Kai kurių ekspertų manymu, būtent žaisdami vaikai gali būti iš tiesų savimi.

Amerikiečių psichoterapeutas, tėvystės per žaidimus koncepcijos autorius Lawrence Cohen žaidimą traktuoja labai rimtai. Jis aiškina, kad žaidimas yra daugiasluoksnis procesas, atliekantis pažintines, adaptavimosi ir įtampos išsikrovimo funkcijas. Taip pat šis procesas padeda tėvams ...

Skaityti daugiau

Dovanų pirkimo karštinė prasideda. Varle.lt specialistai pastebi, kad kiekvienais metais kalėdines dovanas žmonės pradeda pirkti anksčiau, tačiau visada yra tų, kurie iki paskutinių dienų nežino, ką dovanoti ar laukia vildamiesi didesnių akcijų. Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()
Mokomasis medinis kubas su kaladėlėmis „Ecotoys“ - Mediniai žaislai

Mokomasis medinis kubas su kaladėlėmis „Ecotoys“

 
26,59
-25 %
19,94 7 d. d.
(1)

 
Prekė išparduota ()
Jūsų peržiūrėtos prekės