Vyrams skirtas klasikinis Satisfyer masturbatorius (juodas).
„Men Classic Satisfyer“ masturbatorius yra idealus prietaisas vyrams, vertinantiems aukštos kokybės pojūčius ir diskretiškumą. Jis sukurtas suteikti intensyvius ir visaverčius pojūčius, stimuliuojant visą varpą. Dėl minkštos medžiagos, kuri puikiai imituoja odą, jis suteikia autentiškus pojūčius, kurie patenkins bet kurį vyrą.

Visapusiška stimuliacija
„Men Classic“ siūlo novatorišką slėgio reguliatorių, leidžiantį reguliuoti siurbimo intensyvumą, užtikrinant maksimalų pasitenkinimą. Unikalus masturbatoriaus dizainas leidžia juo padengti visą varpą, garantuojant subalansuotą stimuliaciją per visą jos ilgį. Tai paverčia kiekvieną akimirką, praleistą su šiuo prietaisu, nepamirštama.

Lengva valyti
„Men Classic“ dezodoranto švara yra itin paprasta. Vidinę kasetę galima lengvai išimti, todėl jį kruopščiai išplauti. Paviršiui valyti tereikia šilto vandens ir švelnaus muilo. Siekiant užtikrinti visišką higieną, rekomenduojama naudoti specialų erotinių prietaisų dezinfekavimo priemonę.

Diskretus ir stilingas dizainas
„Satisfyer Men Classic“ išsiskiria elegantišku ir diskretišku dizainu. Jis turi užrakinamą dangtelį, kuris leidžia diskretiškai, bet higieniškai laikyti gaminį. Masturbatoriaus vidus pagamintas iš „cyberskin“ medžiagos, kuri puikiai imituoja odą ir suteikia itin tikroviškus pojūčius. Ši medžiaga ne tik maloni liesti, bet ir patvari, užtikrinanti ilgalaikį naudojimą.

| Gamintojas | Satisfyer |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Tinka | Vyrai |
|---|
| Plotis | 96 mm |
|---|
| Svoris | 699 g |
|---|
| Ilgis | 258,7 mm |
|---|
| Stimuliacija | Varpa |
|---|
| Medžiaga | ABS plastikas, TPE |
|---|
| Atsparus vandeniui | Taip |
|---|