Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Elektrinis masažinis krėslas, dirbtinė oda, juodas - Masažo stalai ir krėslai
Elektrinis masažinis krėslas, dirbtinė oda, juodas
 
267,47
-3 %
260,01 4-6 d. d.
(4)
Masažinis krėslas, juodos spalvos, dirbtinė oda - Masažo stalai ir krėslai
Masažinis krėslas, juodos spalvos, dirbtinė oda
 
378,19
-19 %
307,28 4-6 d. d.
(3)
Baltas Kosmetologinis Krėslas - Masažo stalai ir krėslai
Baltas Kosmetologinis Krėslas
 
228,90 4-6 d. d. (2)
Masažinis krėslas su ekranu, juodos spalvos, dirbtinė oda - Masažo stalai ir krėslai
Masažinis krėslas su ekranu, juodos spalvos, dirbtinė oda
 
1149,54
-3 %
1110,97 4-6 d. d.
(4)
Atlošiamas masažinis krėslas, kapučino spalvos, dirbtinė oda - Masažo stalai ir krėslai
Atlošiamas masažinis krėslas, kapučino spalvos, dirbtinė oda
 
258,77
-12 %
227,66 4-6 d. d.
(1)
Masažinė kėdė inSPORTline Gambino - Brown - Masažo stalai ir krėslai
Masažinė kėdė inSPORTline Gambino - Brown
63,90 € / mėn
638,99 2021-10-04 (0)
Daugiau Kitas puslapis

Masažo stalai ir krėslai – įrenginiai visiškam atsipalaidavimui

Kiekvienam masažo specialistui būtinas ir neatsiejamas darbo palydovas yra masažo stalas. Tinkamas, kokybiškas masažo stalas ne tik garantuos komfortą klientui, bet ir leis specialistui lengvai ir patogiai dirbti. Tai viena iš svarbiausių investicijų, siekiant būti visišku savo srities profesionalu. Tačiau, jei nesate masažo specialistas ir dažnai nesilankote masažuose, tačiau, apie juos labai svajojate, turėtumėte apsvarstyti masažo krėslo įsigijimą savo namams. Masažo krėslas yra specialių žinių, technikų ir specialistų pagalbos nereikalaujantis elektrinis prietaisas, kuris suteiks masažo malonumus tiesiog jūsų namuose. Masažiniai krėslai savo išvaizda primena fotelius, tačiau, yra aprūpinti specialiomis funkcijomis, leidžiančiomis pasilsėti, atsiplaiduoti. Tokie krėslai mažina raumenų, nugaros įtampą ir skausmus ir gali tapti puikia dovana seneliams ar tėvams.

Ką būtina žinoti renkantis masažo stalą?

Norint tobulinti savo praktinius įgūdžius ir tapti geriausiu savo srities specialistu, būtina turėti tinkamą ir kokybišką masažo stalą. Nuo jo priklauso ne tik tai kaip patogiai jausis klientas, bet ir kaip patogu ir lengva bus masažą atlikti pačiam specialistui. Dėl šios priežasties, prieš įsigyjant naują masažo stalą, naudinga atsižvelgti į kelis, labai svarbius kriterijus, kurie padės išsirinkti tinkamiausią ir jūsų poreikius labiausiai tenkinantį masažo stalą.

Visų pirma, svarbu išsirinkti tinkamą masažo stalo tipą. Masažo stalas gali būti stacionarūs arba sulankstomi. Sulankstomi masažo stalai yra lengvesni ir lengviau transportuojami nei stacionarūs. Jie itin lengvai sulankstomi ir nešiojami, todėl, puikiai tinka tiems masažistams, kurie dažnai keičia darbo lokacijas. Sulankstomas stalas yra mobilus, pigesnis ir lengvesnis, todėl, gali būti puikus pasirinkimas ir pradedančiajam masažistui. Tuo trapu, stacionarus stalas yra sunkesnis, praktiškai nejudinamas. Šio tipo stalai, suteikia tvirtesnį, prabangesnį paviršių, ir, dažniausiai, gali atlaikyti didesnį svorį. Nors ir nėra manevringas, stacionarus masažo stalas gali būti reguliuojamas. Neretai, jų kėlimo mechanizmai būna hidrauliniai, elektriniai, o patys stalai gali būti šildomi.

Atsižvelkite į medžiagą, iš kurios pagamintas masažo stalas. Masažo stalai kasdien turi įveikti dideles apkrovas ir intensyvų naudojimą, todėl, labai svarbu, kad jo konstrukcija būtų itin tvirta. Dažniausiai, masažo stalai būna mediniai arba aliumininiai. Nors seniau, metaliniai stalai buvo laikomi prastu pasirinkimu dėl rūdijimo ir girgždėjimo, šiuolaikinius aliumininius masažo stalus renkasi daugelis specialistų. Jie turi puikią išvaizdą, atlaiko didelius svorius, yra tvirti. Tačiau, dažnesnis specialistų pasirinkimas yra mediniai masažo stalai, ne tik dėl tvirtumo, bet ir dėl puikios išvaizdos. Daugelis specialistų teigia, kad būtent mediniai masažo stalai yra laikomi profesionaliais.

Atsižvelkite į svorį, kurį masažo stalas gali atlaikyti. Masažo stalo darbinis svoris nurodo svorį, kurį jis gebės atlaikyti, o tai reiškia, kliento svorį bei jėgos, kurią naudosite dirbdami, svorį. Dažniausiai, darbinis svoris siekia maždaug 200-225 kg. Dėl šios priežasties, naudinga atsižvelgti į vidutinį, aptarnaujamų klientų svorį, ir stalą rinktis pagal taip. Žinoma, kuo didesnę apkrovą gebės atlaikyti masažo stalas, tuo geriau.

Naudinga atsižvelgti ir į masažo stalo užpildo storį. Porolonas, užpildantis masažo stalą yra viena iš svarbiausių, patogumą garantuojančių masažo stalo dalių. Geros kokybės ir tinkamo storio porolonas ne tik tinkamai palaikys visą kūną, bet ir suteiks patogumą, kuris būtinas norint atsipalaiduoti masažo metu. Teigiama, kad naudinga rinktis stalus, kurių užpildo storis siekia bent 5 cm. Pavyzdžiui, profesionalai naudoja stalus, kurių užpildo storis 6,5 cm.

Masažo stalai ir krėslai – žema kaina perkant internetu

Suteikite profesionalius masažo privalumas klientams arba mėgaukitės masažo malonumais tiesiog savo namuose įsigydami masažo stalą arba masažinį krėslą. Kol masažo stalas yra neatsiejama kiekvieno, profesionalaus masažisto darbo dalis, masažiniai krėslai leidžia mėgautis atpalaiduojančiu masažu, tiesiog savo namuose. Siūlome platų ir didelį, įvairių masažo stalų ir masažinių krėslų pasirinkimą internetu. Čia visada žemos kainos! Akcijų metu, norimus masažo stalus ir krėslus galėsite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Masažo stalai ir krėslai kategorijoje šiais metais?

Masažo stalai ir krėslai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 2-3 d. d.

Kiek turite prekių Masažo stalai ir krėslai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 607 prekes, o kainos prasideda nuo 10.00 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Masažo stalai ir krėslai kategorijoje?