Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
,,Zipro Yoga Roller" – tai aukštos kokybės jogos kilimėlis, puikiai tinkantis tiek pradedantiems, tiek pažengusiems praktikams. Kilimėlio 98 cm ilgis ir 15 cm plotis užtikrina stabilumą ir komfortą atliekant įvairius jogos pratimus, meditaciją ar kitus sportinius judesius. Kilimėlis pagamintas iš neslystančios medžiagos, suteikiančios gerą sukibimą ir apsaugą nuo traumų. Lengvai valomas, kompaktiškas ir patogus naudoti tiek namuose, tiek sporto salėje.
| Prekės ženklas | Zipro |
| Modelis | Yoga Roller |
| Ilgis | 98 cm |
| Plotis | 15 cm |
| Aukštis | 15 cm |
| Medžiaga | Etileno vinilacetatas (EVA) |
| Spalva | Juoda |
| Komplekte | Volelis |
| Kilmės šalis | Lenkija |