Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Pure2Improve |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 1742.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 2021.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| Volume (m3) | 0.56 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 50 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Massage Bar |
| Medžiaga | Synthetic |
| Gaminio spalva | Red/Black |
| Producer | Pure2Improve |
| Warranty | 24 mėn. |
| Technical details | |
| Bendras svoris | 0.60 kg |
| Grynas (neto) svoris | 0.14 kg |
| Modelio pavadinimas | Massage bar |
| Medžiaga | Synthetic |
| Gamintojas | Pure2improve |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Red/black |
| Modelio pavadinimas | P2I130000 |