| WAN jungtis |
| Eterneto wan | Taip |
| Dsl wan | Ne |
| Sim kortelės anga | Ne |
| 3g/4g usb modemo suderinamumas | Ne |
| Wan tinklo prisijungimo tipas | Rj-45 |
| Belaidžio interneto funkcijos |
| „wi-fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 ghz / 5 ghz) |
| „wi-fi“ standartas | Wi-fi 6 (802.11ax) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (maks.) | 1800 mbit/ai |
| Wi-fi standartai | 802.11a,802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n),wi-fi 5 (802.11ac),wi-fi 6 (802.11ax) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 mbit/ai |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 1201 mbit/ai |
| Tinklas |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Eterneto lan sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Tinklo standartai | Ieee 802.11a,ieee 802.11ac,ieee 802.11ax,ieee 802.11b,ieee 802.11g,ieee 802.11n |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 mbit/ai |
| Pilnai abipusis (duplex) | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Portų ekspedijavimas | Taip |
| Dinaminis dns (ddns) | Taip |
| Statinis maršrutas | Taip |
| Mobilusis ryšys |
| 3 g | Ne |
| 4g | Ne |
| Ryšys |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 4 |
| Usb prievadas | Taip |
| Atminties kortelių anga(-os) | Ne |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Dc įėjimo lizdas | Taip |
| Valdymo funkcijos |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Žiniatinkliu pagrįstas nustatymų vedlys | Taip |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Wps paspaudžiamasis mygtukas | Taip |
| Saugumas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit wep,128-bit wep,wmm,wpa,wpa-psk,wpa2,wpa2-psk |
| Svečių prieiga | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Ip adreso filtravimas | Taip |
| Url filtravimas | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Dmz palaikymas | Taip |
| Tinklo adresų transliavimas (nat) | Taip |
| Nat funkcionalumas | Port forwarding, port triggering, upnp, dmz |
| Protokolai |
| Dhcp klientas | Taip |
| Dhcp serveris | Taip |
| Universali „plug and play“ jungtis (upnp) | Taip |
| Konstrukcija |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Led indikatoriai | Lan, energija, wan, wlan |
| On/off mygtukas | Taip |
| antena |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Savybės |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 1500 mhz |
| Sertifikavimas | Fcc, ce, rohs |
| Energijos valdymas |
| Maitinimo šaltinio tipas | Ac |
| Išėjimo įtampa | 12 v |
| Išėjimo srovė | 1,5 a |
| Sistemos reikalavimai |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 iot core,windows 10 iot enterprise,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 2000,windows 2000 professional,windows 7,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 7 x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64,windows 98se,windows vista,windows vista business,windows vista business x64,windows vista enterprise,windows vista enterprise x64,windows vista home basic,windows vista home basic x64,windows vista home premium,windows vista home premium x64,windows vista ultimate,windows vista ultimate x64,windows vista x64,windows xp,windows xp home,windows xp home x64,windows xp professional,windows xp professional x64 |
| Palaikoma operacinė sistema „linux“ | Taip |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Taip |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 260,2 mm |
| Ilgis | 135 mm |
| Aukštis | 38,6 mm |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Lan (rj-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Garantijos kortelė | Taip |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Kitos savybės |
| Suderinamos operacinės sistemos | Microsoft windows 98se/nt/2000/xp/vista™/7/8/8.1/10, mac os,\nnetware, unix or linux |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Microsoft windows 98se/nt/2000/xp/vista™/7/8/8.1/10, mac os,\nnetware, unix or linux\ninternet explorer 11, firefox 12.0, chrome 20.0, safari 4.0, or other\njava-enabled browser\ncable or dsl modem\nsubscription with an internet service provider (for internet access) |
|
| Modelio pavadinimas | Archer AX20 |