| WAN jungtis |
| Eterneto wan | Taip |
| Dsl wan | Ne |
| Sim kortelės anga | Ne |
| 3g/4g usb modemo suderinamumas | Ne |
| Wan tinklo prisijungimo tipas | Rj-45 |
| Belaidžio interneto funkcijos |
| „wi-fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 ghz / 5 ghz) |
| „wi-fi“ standartas | Wi-fi 5 (802.11ac) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (maks.) | 867 mbit/ai |
| Wi-fi standartai | 802.11a,wi-fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 mbit/ai |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 867 mbit/ai |
| Tinklas |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Eterneto lan sąsajos tipas | Greitas eternetas |
| Tinklo standartai | Ieee 802.3,ieee 802.3u |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100 mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100base-t(x) |
| Portų ekspedijavimas | Taip |
| Dinaminis dns (ddns) | Taip |
| Statinis maršrutas | Taip |
| Vpn perėjimas | Taip |
| Imtuvo jautrumas | 5ghz:\n11a 54m: -73dbm\n11ac vht20 mcs8: -68dbm\n11ac vht40 mcs9: -64dbm\n11ac vht80 mcs9: -60dbm\n2.4ghz:\n11g 54m: -76dbm\n11n ht20 mcs7: -74dbm\n11n ht40 mcs7: -71dbm |
| Mobilusis ryšys |
| 3 g | Ne |
| 4g | Ne |
| Ryšys |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 4 |
| Usb prievadas | Ne |
| Atminties kortelių anga(-os) | Ne |
| Valdymo funkcijos |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Wps paspaudžiamasis mygtukas | Taip |
| Saugumas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit wep,128-bit wep,wpa,wpa-psk,wpa2,wpa2-psk |
| Ugniasienė | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Dos atakos prevencija | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Ip adreso filtravimas | Taip |
| Dmz palaikymas | Taip |
| Protokolai |
| Dhcp klientas | Taip |
| Dhcp serveris | Taip |
| Universali „plug and play“ jungtis (upnp) | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | Ipv4, ipv6 |
| Konstrukcija |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Balta |
| antena |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Savybės |
| Sertifikavimas | Ce, fcc, rohs |
| Energijos valdymas |
| Maitinimo šaltinio tipas | Dc |
| Išėjimo įtampa | 9 v |
| Išėjimo srovė | 0,85 a |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Sistemos reikalavimai |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 2000,windows 7,windows 8,windows 8.1,windows 98se,windows vista,windows xp |
| Palaikoma operacinė sistema „linux“ | Taip |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Macos |
| Mac suderinamumas | Taip |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 229,9 mm |
| Ilgis | 144,2 mm |
| Aukštis | 36,9 mm |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Lan (rj-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | ARCHER A5 |