| WAN jungtis |
| Eterneto wan | Taip |
| Dsl wan | Ne |
| Sim kortelės anga | Taip |
| 3g/4g usb modemo suderinamumas | Taip |
| Wan tinklo prisijungimo tipas | Rj-45 |
| Belaidžio interneto funkcijos |
| „wi-fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 ghz / 5 ghz) |
| „wi-fi“ standartas | Wi-fi 5 (802.11ac) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (maks.) | 733 mbit/ai |
| Wi-fi standartai | 802.11a,802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n),wi-fi 5 (802.11ac) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 mbit/ai |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 433 mbit/ai |
| Tinklas |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Eterneto lan sąsajos tipas | Greitas eternetas |
| Tinklo standartai | Ieee 802.11a,ieee 802.11ac,ieee 802.11b,ieee 802.11g,ieee 802.11n |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100 mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100base-t(x) |
| Portų ekspedijavimas | Taip |
| Dinaminis dns (ddns) | Taip |
| Vpn tunelių kiekis | 10 |
| Vpn perėjimas | Taip |
| Vpn palaikymas | Pptp vpn, ipsec vpn, openvpn |
| Imtuvo jautrumas | 5ghz: 11a 54m: -74dbm \n11ac ht20: -67dbm \n11ac ht40: -64dbm \n11ac ht80: -60dbm \n11n ht20: -71dbm \n11n ht40: -70dbm\n2.4g: 11g 54m: -73dbm \n11n ht20: -73dbm \n11n ht40: -67dbm |
| Mobilusis ryšys |
| 3 g | Taip |
| 4g | Taip |
| 3g standartai | Dc-hspa+,hspa,hspa+,umts |
| 4g standartai | Lte |
| Palaikomi umts dažniai | 900,2100 mhz |
| Palaikomi 4g dažniai | 800,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 mhz |
| Ryšys |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 4 |
| Usb prievadas | Ne |
| Atminties kortelių anga(-os) | Ne |
| Dc įėjimo lizdas | Taip |
| Valdymo funkcijos |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Saugumas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit wep,128-bit wep,wpa,wpa-psk,wpa2,wpa2-psk |
| Ugniasienė | Taip |
| Svečių prieiga | Taip |
| „stateful packet inspection“ (spi) | Taip |
| Dos atakos prevencija | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Ip adreso filtravimas | Taip |
| Url filtravimas | Taip |
| Dmz palaikymas | Taip |
| Protokolai |
| Dhcp klientas | Taip |
| Dhcp serveris | Taip |
| Universali „plug and play“ jungtis (upnp) | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | Ipv4, ipv6 |
| Konstrukcija |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Indikacijos šviesa | Taip |
| Led indikatoriai | Lan, energija, wan, wlan |
| On/off mygtukas | Taip |
| antena |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Nuimama antena | Taip |
| Savybės |
| Integruotas procesorius | Taip |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Energijos valdymas |
| Maitinimo šaltinio tipas | Dc |
| Išėjimo įtampa | 12 v |
| Išėjimo srovė | 1 a |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Sistemos reikalavimai |
| Palaikoma naršyklė | Internet explorer 11, firefox 12.0, chrome 20.0, safari 4.0 |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 2000,windows 7,windows 8,windows 8.1,windows 98se,windows nt,windows vista,windows xp |
| Palaikoma operacinė sistema „linux“ | Taip |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Taip |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 202 mm |
| Ilgis | 145 mm |
| Aukštis | 34 mm |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Lan (rj-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | ARCHER MR200 |