| WAN jungtis |
| Eterneto wan | Taip |
| Belaidžio interneto funkcijos |
| „wi-fi“ dažnių juosta | Viena juosta (2,4 ghz) |
| „wi-fi“ standartas | Wi-fi 4 (802.11n) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (maks.) | 300 mbit/ai |
| Wi-fi standartai | 802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n) |
| Tinklas |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Eterneto lan sąsajos tipas | Greitas eternetas |
| Tinklo standartai | Ieee 802.11b,ieee 802.11g,ieee 802.11n,ieee 802.3,ieee 802.3u |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100 mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100base-t(x) |
| Vpn palaikymas | Pptp, l2tp, ipsec |
| Imtuvo jautrumas | 270m: -68dbm@10% per\n130m: -68dbm@10% per\n108m: -68dbm@10% per\n54m: -68dbm@10% per\n11m: -85dbm@8% per\n6m: -88dbm@10% per\n1m: -90dbm@8% per |
| Ryšys |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 4 |
| Usb prievadas | Ne |
| Dc įėjimo lizdas | Taip |
| Valdymo funkcijos |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Wps paspaudžiamasis mygtukas | Taip |
| Saugumas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 128-bit wep,64-bit wep,wpa,wpa-psk,wpa2,wpa2-psk |
| Ugniasienė | Taip |
| Svečių prieiga | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Dmz palaikymas | Taip |
| Protokolai |
| Dhcp klientas | Taip |
| Dhcp serveris | Taip |
| Universali „plug and play“ jungtis (upnp) | Taip |
| Konstrukcija |
| Produkto spalva | Pilka, balta |
| Led indikatoriai | Taip |
| On/off mygtukas | Taip |
| antena |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Antenos stiprinimo lygis (max) | 5 dbi |
| Antenų kiekis | 2 |
| Savybės |
| Sertifikavimas | Ce, fcc, rohs |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Sistemos reikalavimai |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 2000,windows 2000 professional,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64,windows vista business,windows vista business x64,windows vista enterprise,windows vista enterprise x64,windows vista home basic,windows vista home basic x64,windows vista home premium,windows vista home premium x64,windows vista ultimate,windows vista ultimate x64,windows xp home,windows xp home x64,windows xp professional,windows xp professional x64 |
| Palaikoma operacinė sistema „linux“ | Taip |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Taip |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 182 mm |
| Ilgis | 128 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kitos savybės |
| Wlan duomenų perdavimo grečio palaikymas | 11,54,300 mbit/ai |
| Dažnių diapazonas | 2,4 - 2,4835 ghz |
| Maitinimo reikalavimai | 9vdc |
| Įvesties srovė | 0.6 a |
| Stovo montavimas | Ne |
| Xdsl ryšys | Ne |
|
| Modelio pavadinimas | FBA_TL-WR840N |