| Standartai ir protokolai | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab |
| Sąsaja | 1 x 10/100 Mbps WAN prievadas, 3 x 10/100 Mbps LAN prievadai |
| Antena | 4 * 6 dBi išorinės didelio stiprinimo antenos |
| Mygtukai | 1*WPS/Atstatymo mygtukas |
| Maitinimo šaltinis | Įvestis: 100–240 V kintamoji srovė, 50/60 Hz; Išvestis: 9 V nuolatinė srovė, 1 A |
| LED | 1*LED |
| Matmenys | 200 x 127 x 33,6 mm (ilgis * plotis * aukštis) |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11ac/a/n esant 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n esant 2,4 GHz |
| Greitis | 2,4 GHz: 300 Mbps 5 GHz: 867 Mbps |
| Dažnis | 2,400–2,4835 GHz 5,150–5,250 GHz |
| Belaidžio ryšio saugumas | WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2 belaidžio ryšio apsauga: Įjungti / Išjungti |
| Interneto ryšio tipas | PPPoE, dinaminis IP, statinis IP Palaiko automatinį prieigos aptikimą Palaiko automatinį plačiajuosčio ryšio paskyros perkėlimą |
| Veikimo režimas | Belaidžio maršrutizatoriaus režimas AP režimas Universalaus kartotuvo režimas WISP režimas |
| DHCP | DHCP serveris DHCP klientų sąrašas DHCP rezervavimas |
| Virtualus serveris | Prievado peradresavimas DMZ pagrindinis kompiuteris UPnP |
| Saugumas | Kliento filtras (palaiko juodąjį ir baltąjį sąrašus) Tėvų kontrolė (palaiko juodąjį ir baltąjį sąrašus) Nuotolinis žiniatinklio valdymas |
| Ugniasienė | Uždrausti WAN PING iš interneto |
| DDNS | Palaiko „DynDNS“, 88ip |
| Kitos funkcijos | Palaiko IPv6 plačiajuosčio ryšio valdymą, MAC adreso klonavimą, statinio maršrutizavimo sistemos žurnalą, atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo konfigūracijas, programinės įrangos atnaujinimą iš vietinio šaltinio. |
| Temperatūra | Darbinė temperatūra: 0 ℃ ~ 40 ℃ Laikymo temperatūra: -40 ℃ ~ 70 ℃. |
| Drėgmė | Darbinė drėgmė: 10 % ~ 90 % santykinė drėgmė, be kondensacijos. Laikymo drėgmė: 5 % ~ 90 % santykinė drėgmė, be kondensacijos. |
| Numatytieji nustatymai | Numatytoji prieiga: tendawifi.com arba http://192.168.0.1 |
| Sertifikatai | CE, RoHS, FCC, CCC, SRRC |
| EIRP galia (maks.) | 2,400–2,4835 GHz:19,85 dBm (EIRP) 5,150-5,250 GHz:22,96 dBm (EIRP) |
| Pakuotės turinys | Belaidis maršrutizatorius * 1 Ethernet kabelis * 1 Maitinimo adapteris * 1 Įdiegimo vadovas * 1 |