| Savybės |
| 2,4 ghz | Taip |
| 5 ghz | Ne |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 300 mbit/ai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 ghz) | 300 mbit/ai |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100 mbit/ai |
| Tinklo standartai | Ieee 802.11a,ieee 802.11b,ieee 802.11g,ieee 802.11n,ieee 802.3,ieee 802.3af,ieee 802.3u |
| Kabelių technologija | 10/100base-t(x) |
| Automatinis kanalo pasirinkimas | Taip |
| „wi-fi“ multimedijos (wmm) / (wme) | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Belaidžio ryšio atskyrimas | Taip |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Persiuntimo galia | 15 dbmw |
| Saugumas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 802.1x radius,https,wpa,wpa-psk,wpa2,wpa2-psk |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Palaikomų ssid diskų skaičius | 8 |
| Protokolai |
| Valdymo protokolai | Snmp, telnet |
| Valdymo funkcijos |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Ryšys |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 2 |
| Energijos valdymas |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Energijos suvartojimas | 2,8 w |
| Konstrukcija |
| Talpinimo | Siena |
| Produkto spalva | Balta |
| Kabelio spynos lizdas | Ne |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, rohs |
| Vidinis | Ne |
| antena |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Antenos stiprinimo lygis (max) | 1,8 dbi |
| Veikimo charakteristikos |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows xp, windows vista, windows 7, windows 8, windows 10 |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 86,8 mm |
| Ilgis | 86,8 mm |
| Aukštis | 30,2 mm |
|
| Modelio pavadinimas | TP-LINK WALL AP |