IMOU N300 Wi-Fi maršrutizatorius
IMOU N300 Wi-Fi maršrutizatorius užtikrina iki 300 Mbps belaidį greitį. Jis taip pat palaiko 2 veikimo režimus ir leidžia susikurti asmeninį interneto naudojimo grafiką. Įrenginį lengva nustatyti ir jis yra suderinamas su IPv6 protokolu, užtikrinančiu pasirengimą būsimiems interneto standartams. Jis siūlo pažangias saugos funkcijas, įskaitant WPS šifravimą ir WISP režimą.

Patikima interneto prieiga
N300 modelis naudoja IEEE 802.11b/g/n standartą, užtikrinantį įspūdingą belaidžio ryšio greitį iki 300Mbps. Tai idealus sprendimas reiklioms namų programoms, tokioms kaip didelės raiškos transliacija ir internetiniai žaidimai.

Lengvas montavimas
IMOU N300 maršrutizatoriaus įdiegimas užtrunka vos kelias minutes. Konfigūravimo procesas yra greitas ir intuityvus, todėl galite nustatyti saugų belaidį tinklą be pažangių techninių žinių.

WPS sauga
„Wi-Fi Protected Setup™“ (WPS) funkcija leidžia lengvai ir saugiai prijungti įrenginį prie tinklo. Tiesiog paspauskite tam skirtą WPS mygtuką, kad greitai prisijungtumėte prie tinklo neįvesdami sudėtingų slaptažodžių.

IPv6 suderinamumas
Suderinamumas su naujausiu interneto protokolu IPv6, maršrutizatorius yra paruoštas ateities standartams ir leidžia pasiekti modernias interneto tiekėjų siūlomas paslaugas.

Tvarkaraščio planavimas
Naudodami IMOU N300 Wi-Fi maršruto parinktuvą galite nustatyti įrenginio veikimo grafiką, automatiškai jį įjungti ir išjungti nurodytu laiku. Šis sprendimas padeda sumažinti sąskaitas už elektrą ir leidžia stebėti laiką, kurį jūsų vaikai praleidžia prie interneto.

2 veikimo režimai
Turite prieigą prie 2 darbo režimų. Pirmuoju režimu maršrutizatorius siūlo standartines funkcijas, sukuria Wi-Fi tinklą įvairiems namų įrenginiams prijungti. Antruoju režimu, žinomu kaip kliento režimas, jis gali belaidžiu būdu prisijungti prie interneto paslaugų teikėjo (IPT) tinklų arba prieigos taškų (AP), kad galėtumėte bendrinti interneto prieigą. Ši dviejų režimų funkcija suteikia daugiau lankstumo konfigūruojant tinklą ir praplečia įrenginio naudojimo galimybes.

| Gamintojas | IMOU |
|---|
| Modelis | N300 |
|---|
| Tinklo prievadas | 1x FE WAN + 3x FE LAN |
|---|
| Mygtukas | 1x WPS / Reset |
|---|
| LED indikatorius | Dviejų spalvų (raudona ir žalia) |
|---|
| WAN ryšio tipas | PPPoE / dinaminis IP / statinis IP |
|---|
| VPN | PP2P, L2TP |
|---|
| QoS | Taip |
|---|
| Valdymas | Žiniatinklio vartotojo sąsaja |
|---|
| DDNS | Taip |
|---|
| DMZ | Taip |
|---|
| Uosto persiuntimas | Taip |
|---|
| UPnP | Taip |
|---|
| Dažnis | 2,4 GHz |
|---|
| protokolas | IEEE 802.11b/g/n |
|---|
| Wi-Fi greitis | 300 Mbps |
|---|
| Wi-Fi antenos | 2 išorinės antenos 5dBi |
|---|
| Belaidžio saugumo palaikymas | WPA-PSK/WPA2-PSK; Paslėptas SSID palaikymas |
|---|
| Kitos belaidžio ryšio funkcijos | „Wi-Fi“ tvarkaraštis |
|---|
| Maitinimo adapteris | DC12V0.5A |
|---|
| Matmenys | 172 x 121 x 33 mm |
|---|
| Darbinė temperatūra | Nuo -10°C iki 40°C |
|---|
| Laikymo temperatūra | Nuo -20°C iki 70°C |
|---|