| WAN jungtis |
| Eterneto wan | Taip |
| Dsl wan | Taip |
| 3g/4g usb modemo suderinamumas | Taip |
| Wan tinklo prisijungimo tipas | Rj-45 |
| Belaidžio interneto funkcijos |
| „wi-fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 ghz / 5 ghz) |
| „wi-fi“ standartas | Wi-fi 5 (802.11ac) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (maks.) | 2033 mbit/ai |
| Wi-fi standartai | 802.11a,802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n),wi-fi 5 (802.11ac) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 mbit/ai |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 1733 mbit/ai |
| Tinklas |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Eterneto lan sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Tinklo standartai | Ieee 802.3,ieee 802.3ab,ieee 802.3u |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000base-t(x) |
| Portų ekspedijavimas | Taip |
| Dinaminis dns (ddns) | Taip |
| Statinis maršrutas | Taip |
| Vpn tunelių kiekis | 10 |
| Vpn perėjimas | Taip |
| DSL savybės |
| Adsl | Taip |
| Adsl2 | Taip |
| Adsl2+ | Taip |
| Vdsl2 | Taip |
| Ryšys |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 3 |
| Usb prievadas | Taip |
| Atminties kortelių anga(-os) | Ne |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 1 |
| Dc įėjimo lizdas | Taip |
| Valdymo funkcijos |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Wps paspaudžiamasis mygtukas | Taip |
| Saugumas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit wep,128-bit wep,wpa,wpa-psk,wpa2,wpa2-psk |
| Ugniasienė | Taip |
| Svečių prieiga | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Tinklo adresų transliavimas (nat) | Taip |
| Protokolai |
| Dhcp klientas | Taip |
| Dhcp serveris | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | Ipv4, ipv6 |
| Konstrukcija |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Led indikatoriai | Lan, energija, būsena, wlan |
| On/off mygtukas | Taip |
| antena |
| Antenos tipas | Vidinis ir išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Savybės |
| Firmware tobulinimas | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, rcm, rohs |
| Energijos valdymas |
| Maitinimo šaltinio tipas | Dc |
| Išėjimo įtampa | 12 v |
| Išėjimo srovė | 1,5 a |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Sistemos reikalavimai |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 2000,windows 7,windows 8,windows 8.1,windows 98se,windows vista,windows xp |
| Palaikoma operacinė sistema „linux“ | Taip |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Macos |
| Mac suderinamumas | Taip |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 216 mm |
| Ilgis | 164 mm |
| Aukštis | 36,8 mm |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Lan (rj-45), telefoninis (rj-11) |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | Archer VR2100 |