Anlan Mini elektrinis veido šepetėlis
Mažas, ultragarsinis Anlan Mini elektrinis veido šepetėlis veikia iki 12 000 apsisukimų per minutę, kad efektyviai išvalytų jūsų veido odą. Su 3 tipų valymo skirtukais ir 5 veikimo režimais prietaisas puikiai tinka visų tipų odai. Dėl ilgo darbo laiko ir ergonomiško dizaino gaminio naudojimas yra nepaprastai patogus.

Visiškas valymas
Šepetys aprūpintas 3 rūšių švelniais, odai nekenksmingais, valymo skirtukais. Jie yra atsakingi už gilų, bendrą ir tikslų valymą. Visa tai sukuria veiksmingą ir visapusišką odos priežiūrą. Naudodami Anlan Mini elektrinį veido šepetėlį kruopščiai nuvalysite veidą ir sugrąžinsite jo gaivią, gražią išvaizdą.

Taikoma visiems odos tipams
Pasirinkite iš 5 galimų režimų, kad išnaudotumėte visas šepetėlio galimybes. 1–2 greičiai puikiai tinka jautriai odai, kuriai reikia ypatingos priežiūros. 3 greitis yra standartinis režimas, idealus kasdieniam naudojimui. Riebiai odai giluminiam valymui tinka 4-5 greičiai. Be to, šepetėlis įsimena paskutinį kartą naudotą režimą, o kai jį vėl naudojate, jis paleidžiamas automatiškai.

Patikima baterija
Įrenginio galinga ličio baterija garantuoja ilgą veikimo laiką. Po vieno pilno įkrovimo šepetėlį galėsite naudoti iki 400 kartų! Taigi nereikia jaudintis, kad jis atsisakys veikti tada, kai mažiausiai to tikitės, pavyzdžiui, kelionės metu. Anlan mini elektrinis veido šepetėlis tikrai jūsų nenuvils.

Efektyvus, ergonomiškas ir funkcionalus
Dėl ultragarsinės technologijos šepetys gali veikti labai dideliu greičiu, todėl padidėja efektyvumas. Dėl lengvo 85 g svorio ir kompaktiško dydžio galite patogiai pasiimti su savimi bet kur. Prietaisas puikiai telpa rankoje ir yra patogus naudoti. Be to, šepetys yra IPX7 atsparus vandeniui, o tai reiškia, kad galite be rūpesčių jį naudoti ir vonios kambaryje.

Įskaitant
- Veido šepetėlis x1
- Įkrovimo laidas x1
- Vartotojo vadovas
| Gamintojas | ANLAN |
|---|
| vardas | Veido valymo šepetėlis |
|---|
| Modelis | ALJMY04-0G |
|---|
| Medžiaga | ABS silikonas |
|---|
| Atsparus vandeniui | IPX7 |
|---|
| Matmenys | 10,5 x 6,5 x 2,5 cm |
|---|
| Įvestis | 5V/1A |
|---|
| Svoris | 85 g |
|---|
| Spalva | Pilka |
|---|