Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Jungties tipas : | Kištukas CEE 7/16 / alavuoti galai |
| Laidas : | 2 x 0.75 mm² |
| Kabelio ilgis : | 2 m |
| Įtampa : | max. 250 V AC |
| Srovė : | max. 2.5 A |
| Medžiaga : | Gysla - Daugiavieliai laidai Cu Izoliacija - PVC |
| Spalva : | Juoda |
| Pagrindinės savybės : | Kabelio tipas : H03VVH2-F Standartų atitiktis : RoHS 2015/863, LVD 2014/35/UE Solidi konstrukcija |
| Svoris : | 0.088 kg |
| Gamintojas / Markė : | POS |
| Garantija : | 2 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN