Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Įėjimos įtampa | 100-240VAC |
| Įėjimo srovė | 880mA MAX |
| Dažnis | 47 ~ 63Hz |
| Galios praradimas (be apkrovos) | 0.2W |
| Išėjimo įtampa | 12.0V |
| Išėjimo srovė | 0-5.0AMAX |
| Įtampos ribos | 11.2 ~ 14.2V |
| Išėjimo pulsacija | 120mV |
| Darbinė temperatūra | -10 ~ 45℃ |
| Santykinis oro drėgnumas | 20 ~ 90%RH,Non-condensing |
| Sandėliavimo temperatūra | -20 ~ 85℃ |
| Sandėliavimo santykinis oro drėgnumas | 10 ~ 95%RH |
| Dydis | L158mm*W57.5mm *H36.5mm |
| Iėjimas | EU PLUG |
| Išėjimai | 4PCS 7.62 Connectors |