Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Jungties tipas : | Kampinis kištukas CEE 7/7 (Schuko) / Kištukas IEC320 C13 |
| Laidas : | 3 x 1 mm² |
| Kabelio ilgis : | 5 m |
| Įtampa : | max. 250 V AC |
| Srovė : | max. 10 A |
| Medžiaga : | Gysla - Daugiavieliai laidai Cu Izoliacija - PVC |
| Spalva : | Juoda |
| Pagrindinės savybės : | Kabelio tipas : H03VV-F Standartų atitiktis : RoHS 2015/863, LVD 2014/35/UE Solidi konstrukcija |
| Svoris : | 0.46 kg |
| Gamintojas / Markė : | POS |
| Garantija : | 2 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN