Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo laido prailginimas |
| Modelis | 1 m C20 į C19 maitinimo prailginimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėdos) |
| Spalva | Raudona |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05VV-F 3G 1.5mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 1.5mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 8mm (0.31in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Nominali įtampa ir srovė | 16A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | IEC C19 |
| Jungtis B | IEC C20 |
| Korpuso medžiaga | PVC & PBT |
| Pin konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforo bronza (B) |
| Pin danga | Nikelis |
| Matmenys (A) | 34x79x25.7mm (1.34x3.11x1.01in) |
| Matmenys (B) | 31.3x79x24mm (1.23x3.11x0.94in) |
Atitiktis |
|
| Standartai | CE, RoHS, REACH |