Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Goobay |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.184 kg |
| Net weight | 0.176 kg |
| Tipas | CEE 7/7 to C5 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 93586 |
| Gamintojo prekės serija | Power supply cord (safety plug) |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| 1 jungtis | Safety plug (type F, CEE 7/7) |
| 2 jungtis | Device socket C5 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00188325 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| PET | 8.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 918 dalių |
| Producer | Goobay |