Cisco CAB-9K10A-EU maitinimo kabelis=
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
rating 4.5
Cisco CAB-9K10A-EU maitinimo kabelis= kaina
add to cart Į krepšelį 36.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 36.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-11-07
„Cisco“ maitinimo laidas yra patikimas ir kokybiškas. Jis turi CEE 7/7 kištuką, kuris yra suderinamas su ES elektros lizdu. Laidas gali būti naudojamas su įvairiais įrenginiais, kurie reikalauja 250 VAC ir 10A maitinimo. Taip pat laidas yra patogus naudoti, nes jo ilgis yra pakankamai ilgas, kad galėtum lengvai pasiekti elektros lizdą. Trukumas šiam laido yra tai, kad jis gali būti šiek tiek brangus palyginti su kitais panašiais produktais.
Pliusai: Patikimas ir kokybiškas Suderinamas su ES elektros lizdu Patogus naudoti dėl ilgo laido
Minusai: Gali būti šiek tiek brangus
Specifikacija
  • Gamintojas Cisco
  • Modelis
    CAB-9K10A-EU=
  • Laido ilgis 2,4 m
  • Įvesties srovė 16 A
  • Jungtis 1 F tipo maitinimo kištukas
  • Jungtis 2 C15 jungtis
  • Laido spalva Juoda
  • Įvesties įtampa 250 V