Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 2,5 m |
| Perkrovos apsauga | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 120 v |
| Įvesties srovė | 15 a |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 230 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 45 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -25 - 65 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Kitos savybės | |
| Išvesties jungtys | 1 x iec 320 c19 |
| Įėjimo jungties tipas | Nema 5-15p |
| Matmenys (wxdxh) | 216 x 89 x 89 mm |
| Modelio pavadinimas | AP9875 |