Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
750 W galingumo maitinimo blokas su 80 PLUS Bronza sertifikatu. Modulinė kabelių konstrukcija užtikrina optimalų oro srautą ir efektyvų kabelių valdymą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
Galia |
|
| Bendra galia | 750 W |
| Galingumo koeficiento korekcijos (PFC) tipas | Aktyvus |
| Maksimalus išvesties srovės stipris (+12V) | 62.5 A |
| AC įtampa | 100 - 240 V |
| AC dažnis | 50/60 Hz |
Veikimas |
|
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Bronza |
| Maitinimo šaltinio (PSU) forma | ATX |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kabelių tipas | Visiškai modulinis |
| PCI Express jungtis | Taip |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 4 |