Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
550W galios išėjimas su 80 PLUS Bronzinės sertifikacijos efektyvumu. ATX formato, suderinamas su įvairiais korpusais.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
Galios parametrai |
|
| Sujungta galia (+5V) | 110 W |
| Maksimalus išėjimo srovė (+3.3V) | 18 A |
| Sujungta galia (-12V) | 3.6 W |
| Maksimalus išėjimo srovė (+5Vsb) | 3 A |
| Piko galia | 550 W |
| Maksimalus išėjimo srovė (+12V) | 54.2 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (-12V) | 0.3 A |
| Sujungta galia (+5Vsb) | 15 W |
| Laikymo laikas | 150 ms |
| Maksimalus išėjimo srovė (+5V) | 18 A |
| Įėjimo srovė | 12 A |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Galios faktoriaus korekcijos (PFC) tipas | Aktyvus |
| Bendra galia | 550 W |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
Veikimo sąlygos |
|
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 95% |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 5 - 45 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 20 - 85% |
| Laikymo temperatūra (T-T) | -40 - 55 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 140 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Plotis | 150 mm |
Veikimas |
|
| 80 PLUS sertifikacija | 80 PLUS Bronzinė |
| Paskirtis | PC |
| Tylios režimas | Taip |
| Maitinimo šaltinio (PSU) formato tipas | ATX |
| ATX versija | 3.1 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kabelių tipas | Nesuderinamas |