Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ENDORFY Vero L5 yra 500 W maitinimo šaltinis, skirtas ATX kompiuteriams, su aktyvia aušinimo sistema ir palaikantis įvairius motininių plokščių formatus.
Dizainas |
|
|---|---|
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
| Ventiliatoriaus vieta | Viršuje |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliatoriaus greitis | 0 - 1400 RPM |
Maitinimas |
|
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| Bendra galia | 500 W |
| Maksimalus išėjimo srovė (-12V) | 0.3 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (+5Vsb) | 3 A |
| Maitinimo apsaugos funkcijos | per didelė galia, per maža įtampa, per didelė srovė, trumpas jungimas, per didelė įtampa |
| Maksimalus išėjimo srovė (+3.3V) | 20 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (+12V) | 70 A |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 105 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 140 mm |
| Svoris | 2.06 kg |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 87 mm |
Veikimas |
|
| Vidutinė laiko trukmė tarp gedimų (MTBF) | 80000 h |
| Guolio technologija | FDB |
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Bronza |
| Palaikomi motininių plokščių formatai | ATX, micro BTX, Mini-ATX |
| Paskirtis | Kompiuteris |
| Maitinimo šaltinio (PSU) formatas | ATX |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžė |
Pakuotės turinys |
|
| Įtraukti kabeliai | AC, procesoriaus, PCIe, priedai (Molex), SATA |
Prievadai ir sąsajos |
|
| PCI Express maitinimo kabelio ilgis | 56 cm |
| PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) | 1 |
| Priedų (Molex) maitinimo jungtys (4-pin) | 1 |
| Maitinimo kabelio ilgis motinine plokšte | 57 cm |
| Maitinimo jungtis motinine plokšte | 24-pin ATX |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 5 |
| SATA maitinimo kabelio ilgis | 820 mm |
| Kabelių tipas | Nesmodulinis |
| EPS maitinimo jungtis (4+4 pin) | Taip |
| Priedų (Molex) maitinimo kabelio ilgis | 820 mm |