Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | FSP |
| Bendras gylis (mm) | 255 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 200 mm |
| Bendras svoris | 1,734 kg |
| Bendras plotis (mm) | 95 mm |
| Grynasis svoris | 1,534 kg |
| Pakavimo kiekis | 10 dalių |
| Popierius / kartonas | 200,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,20 kg |
| Tūris (m3) | 0,004845 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| Plastikas (be PET) | 30,00 g |
| Vardinė galia | 450 W |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | HEXA 85+ PRO 450 |
| Kitos savybės | „HEXA 85+“ serija – tai visiškai naujas „FSP 80 PLUS® bronze“ ATX maitinimo blokas su nuolatinės srovės į nuolatinę srovę moduliu ir +12 V vieno bėgelio konstrukcija, pilnai japoniškais kondensatoriais ir tyliu 120 mm ventiliatoriumi, įmontuota su visomis apsaugomis: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP ir patvirtinta pasauliniais saugos reglamentais. „HEXA 85+“ serija siūloma keturių modelių – 350 W, 450 W, 550 W ir 650 W, kad patenkintų įvairius poreikius. |
| Bendras pagrindinės dėžutės gylis | 550 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 535 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 240 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 17,34 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 1,201 kg |
| Paletės kiekis | 240 dalių |
| Prodiuseris | FSP |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Garantija | 24 mėn. |