Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | Fortronas |
| Bendras gylis (mm) | 255 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 200 mm |
| Bendras svoris | 2 kg |
| Bendras plotis (mm) | 95 mm |
| Grynasis svoris | 1,82 kg |
| Pakavimo kiekis | 10 dalių |
| Popierius / kartonas | 150,00 g |
| Plastikas (be PET) | 30,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,18 kg |
| Tūris (m3) | 0,004845 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Vardinė galia | 650 W |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | FSP HEXA 85+ PRO |
| Sertifikatas | 80+ bronzos sertifikatas |
| Pagrindinės dėžutės bendras gylis | 550 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 535 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 235 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 20 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 1,176 kg |
| Paletės kiekis | 250 dalių |
| Prodiuseris | Fortronas |
| Garantija | 36 mėn. |