Black & Decker Juodas & Decker Lygintuvas - Juodas & Decker BXIR2403E
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Black & Decker Juodas & Decker Lygintuvas - Juodas & Decker BXIR2403E kaina
  • + 12 mėn. 5
  • + 24 mėn. 6 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 8
  • + 48 mėn. 10
add to cart Į krepšelį 36.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 36.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Black+Decker BXIR2403E
Pagrindinės savybės:
  • Vandens talpa - 0,375 litro
  • Cerilium padas sklandžiam lyginimui
  • Garų impulso funkcija iki 150 gramų per minutę
  • Ergonomiškas dizainas patogiam naudojimui
Savybės
Vandens talpos dydis 0,375 l
Pado tipas Cerilium padas
Anti-drip funkcija Taip
Rankinis Taip
Nuolatinis garų našumas 45 g/min
ECO režimas Taip
Automatinė anti-kalkių funkcija Taip
Garų impulso funkcija Taip
Produkto spalva Juoda, Žalia
Garų impulso našumas 150 g/min
Ergonomiškas dizainas Taip
Galia
Dažnis 50 - 60 Hz
AC įtampa 220 - 240 V
Galia 2400 W
Svoris ir matmenys
Pakuotės plotis 323 mm
Svoris 1,36 kg
Pakuotės gylis 170 mm
Pakuotės aukštis 132 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-14
Lygintuvas Black & Decker BXIR2403E yra labai patogus ir efektyvus įrankis.
Minusai: Lygintuvo svoris gali būti šiek tiek didelis
Specifikacija
  • Gamintojas Black & Decker
  • Modelis
    ES9180170B
  • Vandens rezervuaro talpa 0,375 l
  • Pado tipo Cerilium padas
  • Prekės ženklas BLACK+DECKER
  • Nuolatinis garo veikimas 45 g/min
  • Garo padidinimo našumas 150 g/min
  • Tipas Garinis lygintuvas
  • Ergonomiško dizaino Taip
  • Ekologinis režimas Taip
  • Anti-lašėjimo funkcija Taip
  • Garo padidinimo funkcija Taip
  • Rankinis Taip
  • Automatinis-anti-calc Taip
  • Produkto spalva Juoda, žalia
  • Modelio pavadinimas
    ES9180170B
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokia yra šio lygintuvo galia ir ar ji pakankama?
Šis Black+Decker lygintuvas turi 2400 W galią, todėl greitai įkaista ir efektyviai dirba. Prietaiso aukštos galios dėka jūsų darbas su drabužiais bus greitesnis, o lyginimo procesas taps žymiai patogesnis. Tai užtikrina, kad net ir storą audinį galėsite išlyginti be didelių pastangų.