AKUMULIATORIUS 12V/100AH-MWLFT Front Terminal MW POWER
  • Varlė kodas 51139761
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 51139761
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
AKUMULIATORIUS 12V/100AH-MWLFT Front Terminal MW POWER kaina
add to cart Į krepšelį 388.92
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 388.92
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
"MW Power" MWLFT serijos (AGM) VRLA akumuliatoriai yra skirti naudoti rezervinio maitinimo sistemose telekomunikacijose. Dėl priekyje esančio gnybtų lizdo galima išdėstyti akumuliatorius vieną šalia kito ir sujungti juos priekyje naudojant trumpąsias jungtis. Pagal matmenis 4 blokus galima montuoti ant 1 lentynos 19" ir 21" korpusuose. Projektinis tarnavimo laikas - 15 metų, esant 20-25 °C temperatūrai..
Akumuliatoriaus talpa : 100 Ah
Nominali įtampa : 12 V
Akumuliatoriaus krovimo srovė : max. 31 A
Akumuliatoriaus tipas : Neaptarnaujamas akumuliatorius AGM (Absorbent Glass Mat)
Konektorius : varžtas M8
Akumuliatoriaus tarnavimo laikas : 15 metų
Svoris : 31 kg
Matmenys : 395  x 110  x 287 mm
Gamintojas / Markė : MW POWER
Garantija : 2 metai
Specifikacija
  • Gamintojas Mw Power
  • Svoris 31.5
  • Importuoti xml kainą Kaina
Panašios prekės
ODYSSEY GENESIS 12EP42 AGM 42Ah akumuliatorius
  • GamintojasODYSSEY
  • TipasAGM
  • Įtampa (V)
  • Talpa (Ah)
  • Ilgis (mm)
  • Plotis (mm)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
ODYSSEY GENESIS 12EP42 AGM 42Ah akumuliatorius kaina
ODYSSEY ODS-AGM42L (PC1200) 42Ah akumuliatorius
  • Liko tik: 4 vnt.
ODYSSEY ODS-AGM42L (PC1200) 42Ah akumuliatorius kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Green Cell „Žalias Cell GREENCELL“ ličio-geležies-fosfato LiFePO4 akumuliatorius 12 V 12,8 V 80 Ah kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Green Cell Žalias Cell Baterija ličio-geležies fosfatas LiFePO4 Žalias Cell 12V 12.8V 38Ah fotovoltinei sistemai, kemperiams ir valtims kaina
Švino akumuliatorius VIPOW 12V 250Ah
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Švino akumuliatorius VIPOW 12V 250Ah kaina
-6 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
U 32 matrica kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Vikan Kalkkost, rūšiuoti kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Sidabrinė sagė - 4.5 g. - 43 mm. kaina