Halogeno lempa Monacor HLT-24/250
  • Varlė kodas 40150342
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas MuziLT
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 40150342
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas MuziLT
Rekvizitai
rating 4.7
Halogeno lempa Monacor HLT-24/250 kaina
add to cart Į krepšelį 5.43
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 5.43
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 15d., rytoj. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Halogeninė lempa
  • Gamintojas: Monacor
  • Prekės kodas: HLT-24/250
  • Paskirtis: šviesos efektų įrenginiams
  • Galingumas: 24 V / 250 W
  • Diametras: 13,5 mm x 53 mm
  • Vidutinis tarnavimo laikas: 300 val.
  • 8000 lm; 2800 K
INFORMACIJA APIE NAUJĄ ENERGIJOS SĄNAUDŲ ŽENKLINIMĄ ĮSIGALIOJUSĮ NUO 2021. KOVO MĖN.: SKAITYTI ČIA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-11-10
Pliusai: Puikus šviesos intensyvumas Ilgaamžiškumas Lengvas montavimas
Minusai: Gali šiek tiek įkaisti
Specifikacija
  • Gamintojas Monacor
  • Modelis
    HLT-24/250
  • Svoris 0.01
  • Tipas Apšvietimo įranga
  • Paštomatas Taip
  • Modelio pavadinimas
    HLT-24/250
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Avide Infraraudonųjų spindulių lempa 250W E27 R125 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Liko tik: 5 vnt.
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Lemputė LEDURO Energijos suvartojimas 5 vatai Šviesos srautas 400 liumenų 4000 K 220–240 V 21205 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Avide LED lemputė 2.5W GU10 3000K 345lm
Avide LED lemputė 2.5W GU10 3000K 345lm kaina
Avide LED lemputė 3.8W E27 806lm
Avide LED lemputė 3.8W E27 806lm kaina