Lauko žaislai – puikus būdas paskatinti vaikus praleisti daugiau laiko lauke

Smėlio dėžės bei smėlio žaislai, įvairūs kamuoliai, skraidančios lėkštės bei pripučiami vandens žaislai – tai tik maža lauko žaislų dalis iš gausybės, vaikų mėgstamų lauko žaislų. Jie ne tik užima vaikus laisvalaikiu, bet yra naudingi jų raidai. Lauko žaislai skatina vaikus praleisti daugiau laiko gryname ore. Negana to, jie lavina bei skatina vaiko vystymąsi. Žaidžiant su tokiais žaislais užtikrinamas vaiko judėjimas bei reikiamas fizinis aktyvumas, o taip pat lavinama jų vaizduotė. Nuo smėlio dėžių iki muilo burbulų ar žaidimų aikštelių bei sūpynių, tinkamų tiek darželiams tiek jūsų namų kiemui – įvairūs lauko žaislai patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Į ką atsižvelgti renkantis lauko žaislus?

Renkantis lauko žaislus,  svarbu atsižvelgti į kelis aspektus, kurie leis įsigyti ne tik vaikui patinkantį, bet ir saugų bei naudingą lauko žaislą. Visų pirma, kaip ir renkantis daugybę kitų vaikiškų prekių, svarbiausias aspektas yra saugumas. Prieš įsigyjant lauko žaislus pravartu apie juos pasidomėti bei atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas. Ypač svarbu pasirinkti žaislus, kurie yra tinkami pagal vaiko amžių. Taip pat naudinga rinktis tokius lauko žaislus, kuriuos lengva valyti bei plauti, taip apsisaugosite nuo besikaupiančių bakterijų.

Dar vienas svarbus aspektas – medžiagos, iš kurių lauko žaislai pagaminti. Specialistai rekomenduoja rinktis medinius lauko žaislus, kadangi jie yra draugiški aplinkai, bei pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Taip pat daugelis medinių žaislų turi patrauklų dizainą. Tuo tarpu, plastikiniai lauko žaislai yra populiariausi, o jų pasirinkimas – plačiausias. Jie lengvai valomi bei plaunami. Tačiau, svarbu žinoti, kad tokių lauko žaislų sudėtyje galima rasti ir kenksmingų sveikatai medžiagų, tokių kaip ftalatai ar BPA. Jei nusprendėte rinktis plastikinius lauko žaislus, įsitikinkite, kad šių žalingų medžiagų, jų sudėtyje nėra. Medžiagos, iš kurių pagaminti lauko žaislai, taip pat turi įtakos ir jų patvarumui. Todėl pravartu, rinktis kokybiškus žaislus, kurie gebės susidoroti su visomis lauko linksmybėmis.

Renkantis lauko žaislus verta nepamiršti ir erdvės, kurioje vaikai žais, dydžio. Jei kiemas mažas, nederėtų rinktis didelių lauko sūpynių ar milžiniškos smėlio dėžės. Įsitikinkite, kad žaidimų erdvėje vaikui pakaks vietos lakstyti bei laisvai žaisti.

Vienas iš svarbiausių aspektų – lauko žaislų lavinamoji nauda. Naudinga rinktis žaislus ne tik pramogai, bet ir lavinimuisi. Nesirinkite žaislų, kurie nesuteikia jokios edukacinės vertės. Vaikai mėgsta žaisti, o tinkamų lauko žaislų pasirinkimas gali suteikti galimybę mokytis bei lavinti įvairius kūrybiškumo, motorikos bei bendravimo įgūdžius.

Renkantis lauko žaislus labai svarbu atsižvelgti į vaiko pomėgius. Rinkitės tokius, kurie patiks jūsų vaikui, tada būsite garantuoti, kad žaislai nedulkės kiemo kampe. Pravartu paklausti paties vaiko nuomonės bei su jūsų priežiūra, leisti jam žaislus išsirinkti pačiam.

Lauko žaislai – gera kaina perkant internetu

Nudžiuginkite savo vaiką naujais lauko žaislais, taip paskatindami jį daugiau laiko praleisti gryname ore. Siūlome platų vaikiškų lauko žaislų pasirinkimą internetu, už draugišką kainą. Akcijų metu lauko žaislus galėsite įsigyti dar pigiau.