Super Micro Computer S 4HE Supermicro CSE-745BTQ-R920B
  • Varlė kodas 15842214
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Varlė kodas 15842214
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Super Micro Computer S 4HE Supermicro CSE-745BTQ-R920B kaina
ar
add to cart Į krepšelį 1000.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 1000.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Supermicro CSE-745BTQ-R920B. Formfaktor: Full Tower, Typ: Server, Produktfarbe: Schwarz. Stromversorgung: 920 W. Installierte Lüfter (Vorderseite): 3x 80 mm, Durchmesser unterstützte Vorderseitenlüfter: 80 mm, Installierte Lüfter hinten: 2x 80 mm. Unterstützte Hard-Disk Drive Größen: 2.5,3.5,5.25". Breite: 178 mm, Tiefe: 647 mm, Höhe: 452 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-11
Specifikacija
  • Gamintojas Super Micro Computer
  • Modelis
    CSE-745BTQ-R920B
  • Forma ATX
  • Atminties sąsajos Serial Attached SCSI (SAS); Serijinė ATA
  • Tipas Bokštas
  • Svoris 28,1 kg
  • Buildt tipas 3.5 "
  • Maitinimo galia vatais 920W