PC Corpus Chieftec MESH, XT-01B-400GPB, 400 W PSU (GPB-400S)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
add to cart Į krepšelį 43.47
PC Corpus Chieftec MESH, XT-01B-400GPB, 400 W PSU (GPB-400S) kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Design :
Maximum cpu cooler height: 14 cm
Side window: No
Maximum graphics card length: 34 cm
Number of expansion slots: 4
Number of 2_5" bays: 1
Number of external 5_25" bays: 2
Number of internal 3_5" bays: 2
Number of 3_5" bays: 3
Form factor: Midi Tower
Built-in speaker(s): No
Number of 5_25" bays: 2
Supported motherboard form factors: micro ATX
Type: PC
Material: Aluminium
Weight & dimensions :
Depth: 408 mm
Height: 352 mm
Material thickness: 0_6 mm
Weight: 4_5 kg
Width: 180 mm
Storage :
Supported hdd sizes: 3_5"
Ports & interfaces :
Audio input: Yes
Usb 3_2 gen 1 (3_1 gen 1) type-a ports quantity: 2
Audio output: Yes
Logistics data :
Harmonized system (hs) code: 84733080
Cooling :
Number of front fans supported (max): 1
Number of rear fans supported (max): 1
Front fans diameters supported: 120
Rear fans diameters supported: 80 mm
Power supply :
Power supply included: No
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-02-03
PC korpusas Chieftec MESH, XT-01B-400GPB, 400W PSU (GPB-400S) yra patikimas ir funkcionalus korpusas, kuris turi keletą privalumų ir vieną trūkumą.
Pliusai: Puikiai praleidžia orą dėka tinklelio dizaino, užtikrinant geresnį aušinimą Įmontuotas 400W maitinimo blokas užtikrina pakankamą galios tiekimą Patogus ir lengvas montavimas dėl išmanaus dizaino
Minusai: Nėra galimybės keisti maitinimo bloko galingumo
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
  • Modelis
    XT-01B-350S8
  • Šoninis langelis Ne
  • Svoris 4,5 kg
  • Maitinimas 350 vatų
  • Aukštis 352 mm
  • Plotis 180 mm
  • Maksimalus CPU aušintuvo aukštis 14 cm
  • Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys 80,90,120 mm
  • 3.5" lizdų kiekis 3
  • Maksimalus grafikos plokštės ilgis 34 cm
  • Tipas PC
  • Maitinimo vieta Į viršų
  • 2.5" lizdų kiekis 2
  • Išplėtimo lizdų kiekis 4
  • Gylis 408 mm
  • Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys 80,90,120 mm
  • 5,25 colių įlankų skaičius 2
  • Palaikomų priekinių ventiliatorių skaičius (maks.) 1
  • Palaikomų galinių ventiliatorių skaičius (maks.) 1
  • Palaikomi HDD dydžiai 2.5,3.5 "
  • Audio išvestis Taip
  • Audio jungtys Taip
  • Integruotas (-i) garsiakalbis (-ai) Ne
  • Pridedamas maitinimo šaltinis Ne
  • Medžiaga Aliuminis
  • USB 3.2 1-os kartos (3.1 1-os kartos) A tipo lizdų kiekis 2
  • Forma Mini bokštas
  • Modelio pavadinimas
    XT-01B-OP
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 06:56:10
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Lenktas žaidimų monitorius Xiaomi G34WQi, 34", 3440 x 1440, 1 ms, 180 Hz, 350 cd/m²
  • GamintojasXiaomi
  • Ekrano įstrižainė (coliais)34
  • Maksimali rezoliucija3440 x 1440
  • Didžiausias dažnis (Hz)180 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • VESA matmenys (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (402)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Lenktas žaidimų monitorius Xiaomi G34WQi, 34", 3440 x 1440, 1 ms, 180 Hz, 350 cd/m² kaina
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (328)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Kompiuterio dėklas Chieftec MESH serijos XT-01B-OP, turi būti PSU
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Kompiuterio dėklas Chieftec MESH serijos XT-01B-OP, turi būti PSU kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Čiužinys PEPE Meble, 90x175 cm
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Čiužinys PEPE Meble, 90x175 cm kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
FoneKit panssarilasi, Google Pixel 10A kaina
tacens Mars Gaming MC-XPRO mini bokštas Judas
  • GamintojasTacens
  • Ilgis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
tacens Mars Gaming MC-XPRO mini bokštas Judas kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Zamak flush pull handle B224 round aliuminio kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Marškiniai JACK & JONES
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Marškiniai JACK & JONES kaina
-18 %